18.02.2014. 23:22

BK «Ventspils» un «JDA Dijon» 72:74 (16:14, 36:34, 61:56).  Timma 15, Viljamss 13 (10 rez. piesp.), Valters 10, Vairogs 8 (5 atl.b.), Lejasmeiers 6, Grants 6, Laksa 5, Zaķis 3 (4 kļūdas), Gulbis 2 (4 kļūdas), Butjankovs 2; Heriss 11 (7 atl.b.), Railijs 14, Moss 12.

Maču veiksmīgāk iesāka «ventspilnieki», kuri izvirzījās vadībā ar 10:4, tomēr līdz pirmās ceturtdaļas beigām «JDA Dijon» spēja panākt neizšķirtu (14:14). Lielāko daļu otrās ceturtdaļas minimāls pārsvars bija laukuma saimniekiem, bet lielajā pārtraukumā ar divu punktu pārsvaru devās «Ventspils» komanda.

Trešajā ceturtdaļā «JDA Dijon» atguva vadību, kas ceturtdaļas otrajā pusē sasniedza jau piecus punktus (49:44), bet pirms pēdējām desmit minūtēm «Ventspils» bija panākuši +5 (61:56). Pēdējā ceturtdaļā cīņa ritēja punkts punktā, bet mača pēdējo minūti «Ventspils» iesāka ar minimālu pārsvaru (70:69).

15 sekundes līdz mača beigām tālmetienu trāpīja Andrē Heriss, panākot 74:72, bet Sanda Valtera pēdējais metiens nebija precīzs.

Citā K apakšgrupas spēlē otrdien Turcijas klubs Gaziantepas «Royal Hali» savā laukumā ar 64:59 pieveica Ļubercu «Triumf» no Krievijas.

Eiropas Izaicinājuma kausa Top16 posma pēdējā spēlē «ventspilnieki» pēc nedēļas viesos spēkosies ar «Triumf» komandu