05.07.2015. 22:19
Jau tuvākajā laikā Latvijas čempionei FK "Ventspils", visticamāk, pievienosies centra pussargs Oļegs Laizāns.

Kamēr cits Kurzemes klubs "Liepāja" pēdējo dienu laikā sastāvu būtiski pastiprinājis un nešaubīgi pretendēs uz Latvijas čempionāta zelta medaļām, pēdējo divu gadu čempione "Ventspils" vasaras transfēru līdz šim periodā labākajā gadījumā darbojusies ar "nulles" efektu - komandu pametusi stabilā pamatsastāva vērtība, malējais aizsargs Antons Kurakins, kā arī Šeiks Diaņs, bet pievienojies tikai malējais pussargs Vadims Žuļevs.

Tomēr Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija vēsta, ka jau nākamās nedēļas vidū Ventspilī ieradīsies Oļegs Laizāns un, visticamāk, parakstīs ar "Ventspili" līgumu. 28 gadus vecais centra pussargs "Ventspils" rindās spēlēja jau 2011.gadā, izcīnot gan Latvijas čempiona titulu, gan iegūstot Latvijas kausu, gan arī iekļūstot kā LFF, tā Sportacentrs.com Virslīgas simboliskajās izlasēs. Tieši 2011.gadā, pateicoties spilgtajam sniegumam tai sezonā, Laizāns 24 gadu vecumā debitēja arī Latvijas izlasē, kopš tā laika pārstāvot valstsvienību regulāri.

Pēc "Ventspils" pamešanas Laizāns neilgu laiku pārstāvēja Polijas Ekstraklases klubu Lodzas LKS, bet kopš 2012.gada vidus spēlēja Krievijas Nacionālajā līgā (2. pēc spēka) Krasnojarskas "Enisey". Pagājušajā mēnesī tapa zināms, ka pēc 81 mača Krievijas Nacionālajā līgā "Enisey" rindās Laizāns šai komandā vairs nepaliks. Šobrīd Laizāns ir brīvais aģents. Izlasē viņam kopumā 25 spēles.

Jāpiebilst, ka šobrīd Laizānam ir savainojums un, ja līgums ar "Ventspili" patiešām tiks parakstīts, Eirokausos viņš ventiņiem diezin vai spēs palīdzēt (protams, ja vien Jurģa Pučinska komanda neaizcīnīsies Eiropā tālu). Toties cīņā par Virslīgas titulu Laizāns sezonas otrajā pusē varētu būt liels palīgs.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties