19.11.2013. 22:51

BK «Ventspils» un Vīnes «Zepter» 78:71 (17:25, 45:34, 60:49). Viljamss 14 (6 rez. piesp., 4 kļūdas), Valters 11, Timma 10 (10 atl.b., 6 rez. piesp., 4 kļūdas), Kaširovs 10, Zaķis 9, Butjankovs 9, Vairogs 7, Lejasmeiers 5, Gulbis 3; Miletičs 17 (7 atl.b.), Pavlicevičs 16 (4 kļūdas), Sulovičs 15 (6 atl.b.), Labucks 11.

Spēli veiksmīgāk iesāka laukuma saimnieki, kuriem pirmās ceturtdaļas vidū izdevās panākt 11:3, bet ceturtdaļas beigās «ventspilniekiem» bija pat -11 (14:25). Tomēr otrajā ceturtdaļā «Ventspils» basketbolistiem izdevās pagriezt spēles gaitu par 180 grādiem, desmit minūšu laikā pieveicot Austrijas klubu ar 28:9 un lielajā pārtraukumā dodoties ar 11 punktu pārsvaru (45:34).

Trešajā ceturtdaļā «Zepter» izdevās pietuvoties līdz septiņu punktu starpībai, tomēr pirms pēdējām desmit minūtēm «ventspilniekiem» atkal bija +11 (60:49). Arī pēdējā ceturtdaļā viesi pārsvaru spēja noturēt, lai gan 19 sekundes līdz māca beigām «Ventspils» komandai bija vairs tikai +3 (74:71).

Citā C apakšgrupas otrdienas mačā Igaunijas klubs Tartu «Rock» savā laukumā ar 99:65 sagrāva Zviedrijas komandu «Sodertalje BK».

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē «Ventspils» viesos atspēlējās no -17 un ar 66:65 pieveica Tartu «Rock», bet otrajā spēlē savā laukumā ar 72:63 uzvarēja «Sodertalje BK».

Nākamo spēli Eiropas Izaicinājuma kausā «Ventspils» basketbolisti aizvadīs 3. decembrī, kad savā laukumā uzņems «Rock».