01.07.2014. 10:35
Latvijas spēcīgākais futbola klubs "Ventspils" savā mājaslapā paziņojis, ka nepagarinās sadarbību ar krievu uzbrucēju Vadimu Jančuku, kuram pēc divām nedēļām apritēs 32 gadi.

"Atzīstos, man ir emocionāli smagi pamest "Ventspili". Bet tāda ir dzīve, jo īpaši profesionāla futbolista," kluba mājaslapā citēts Vadims Jančuks. "Man laiks, kuru pavadīju klubā, ir ļoti dārgs un neaizmirstams. Kopā uzvarējām, guvām panākumus, izcīnījām trofejas – ko tādu neaizmirst. No sirds pasakos "Ventspils" līdzjutējiem, kuri vienmēr ir silti pret mani attiekušies un nemitīgi atbalstījuši. Ceru, ka ar savu spēli man izdevās jūs iepriecināt."

"Protams, milzīgs paldies komandas biedriem un treneriem, ar kuriem "Ventspilī" izdevās satikties un strādāt – mēs spēlējām un uzvarējām kopā, jo vienatnē futbolā neko nevar sasniegt," Jančuks turpināja. "Esmu patiesi pateicīgs arī kluba vadībai un tāpat visiem, kuri strādā "Ventspilī" un dara visu iespējamo, lai komanda atrastos vadošajās pozīcijās valstī un cienīgi to pārstāvētu Eirokausos. Vēlreiz – liels paldies par visu, FK "Ventspils"!"

"Jančuks ir viens no labākajiem uzbrucējiem mūsu kluba vēsturē," sacīja kluba sporta direktors Andrejs Butriks. "Tas vien jau pasaka daudz, un protams, mums ir žēl šķirties no Vadima. Jo īpaši, ka pavisam drīz "Ventspils" piedalīsies Čempionu līgā. Bet traumas dēļ uzbrucējs jebkurā gadījumā šajās spēlēs nevarētu spēlēt. Rūpīgi apspriedām situāciju ar Vadimu un beigās pieņēmām lēmumu izbeigt sadarbību."

"Tas ir kopējs lēmums, un šķīrāmies ar pašām labākajām attiecībām. Tā ka ceru, ka Vadims vēl dos "Ventspilij" labumu kādā citā lomā. Esam ļoti pateicīgi Vadimam par visu, ko viņš ir paveicis kluba labā, par spēli un vārtiem, un patiesi vēlam viņam drīzu izārstēšanos un veiksmi nākotnē!" Butriks turpināja.

Jančuks "Ventspilij" pievienojās 2011. gada vasarā un ar 12 vārtiem 16 spēlēs deva krietnu artavu kurzemnieku izcīnītajā čempionu titulā. Šajā sezonā Jančuks, kuru "Ventspils" karjerā diemžēl pavadījuši arī savainojumi, 13 spēlēs ir guvis septiņus vārtus. Pavisam Latvijas čempionātā krievu uzbrucējs 63 spēlēs ir guvis 32 vārtus, ieņemot septīto vietu kluba visu laiku labāko snaiperu sarakstā. Vairāk vārtu spējuši gūt tikai Vīts Rimkus (135), Andrejs Butriks (66), Jevgēņijs Landirevs (47), Jurijs Žigajevs (39), Vladimirs Žavoronkovs (37) un Deimants Bička (37).

Izmantotie resursi:FK VentspilsGinijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties