23.01.2017. 17:49

Latvijas Virslīgas klubi piedalās arī vietējā Ziemas kausā, kurā gan šoreiz ir neregulārs spēļu grafiks, lai pielāgotos klubu vēlmēm aizvadīt treniņnometnes un pārbaudes mačus pēc saviem ieskatiem. "Ventspils" šo iespēju izmantojusi ar pieteikšanos nelielam turnīram Baltkrievijā, kas arī nosaukts par Ziemas kausu.

Turnīrā piedalīsies trīs komandas, kas no 24. līdz 26. janvārim aizvadīs viena apļa turnīru. "Ventspils" turnīru sāks rīt 12:00 pret vietējo Brestas "Dinamo", bet otro spēli aizvadīs 26. janvārī arī 12:00 pret Lietuvas komandu "Trakai". Brestas komanda pagājušajā sezonā Baltkrievijas čempionātā ieņēma astoto vietu 16 komandu konkurencē, kamēr "Trakai" ir Lietuvas vicečempione.

Neskatoties uz ziemīgajiem laika apstākļiem, spēles tiks aizvadītas vietējā "Yunost" stadionā āra apstākļos. Stadionā ir mākslīgais segums, kurš esot īpaši apsildāms. Šajā turnīrā bija plānota arī ceturtā dalībniece Soļogorskas "Shaktyor", ko vada Latvijas čempions, bijušais "Spartaka" treneris Oļegs Kubarevs -, taču turnīra rīkotājiem nācies samierināties ar tikai trīs komandu dalību.

"Ventspils" savā pirmajā Latvijas Ziemas kausa spēlē ar 2:0 pārspēja "Mettu/LU", bet nākamo spēli šajā pārbaudes turnīrā aizvadīs 30. janvārī pret "Jelgavu".

Savu "Ziemas kausu" atradusi arī no Virslīgas izkritusī BFC "Daugavpils", kas piedalās Viļņas Ziemas kausā. Pirmajā spēlē jau pieminēto "Ventspils" gaidāmo pretinieci "Trakai" daugavpilieši zaudēja ar 1:2. Vēl Daugavpili A grupā sagaida spēles ar "Žalgiri", "Vytis" un "Utenis". Visas spēles notiks Viļņā, bet izņēmums būs "Utenis" viesošanās Daugavpilī pirmajā februārī. Lai arī "Daugavpils" pretiniekos ir Lietuvas augstākās līgas komandas, tiek paredzēts, ka tās šajā turnīrā centīsies iespēlēt pārsvarā dublierus un jaunos spēlētājus.

Izmantotie resursi:Зимний Кубок 2017 - Футбольный клуб Динамо-БрестBFC “Daugavpils” sāks Lietuvas Ziemas kausa...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties