09.11.2013. 15:18
Ventspils klubs pēc pēdējās kārtas pirmā puslaika sestdien ieguvis ievērojami labāku pozīciju, lai triumfētu Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātā.

27.kārtas mačā pēc pirmā puslaika Ventspils ar 1:0 izbraukumā uzvar Rīgas Daugavas vienību.

Ventspils maču iesāka nepārliecinoši, tomēr liels pavērsiens notika 43.minūtē, kad Frederiko Martiness atklāja rezultātu. Zīmīgi, ka Martiness ikdienā nav ventspilnieku pamatsastāva futbolists, bet šoreiz aizvieto diskvalificēto Daniilu Turkovu.

Savukārt otri titula pretendenti Skonto pēc puslaika ar 0:1 zaudē sezonas izskaņā ļoti veiksmīgu sniegumu rādošajai Jelgavas vienībai. Vienīgos vārtus 13.minūtē guvis Mārcis Ošs.

Skonto klubam, lai cerētu uz čempionu titulu, šajā mačā der tikai uzvara, kā arī jācer, ka Ventspils savā spēlē zaudēs punktus.

Skonto komanda ir vienīgā čempionātā, kas šosezon nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

Ventspils klubs Latvijas čempionu titulu līdz šim izcīnījis četras reizes - no 2006. līdz 2008.gadam, kā arī 2011.gadā. Pērn komanda pirmo reizi septiņu gadu laikā palika ārpus labāko divnieka, ieņemot trešo vietu.

Tikmēr Skonto komanda pēdējo reizi par valsts čempioni kļuva 2010.gadā, bet nepārspēta tā palika laika posmā no 1992. līdz 2004.gadam.