21.01.2014. 20:40

BK «Ventspils» un «JDA Dijon» 69:59 (27:15, 43:34:0, 59:47).  Valters 21 (3p. - 6/9), Viljamss 14 (5 atl.b., 5 rez. piesp., 4 kļūdas), Zaķis 13 (5 atl.b.), Vairogs 7 (8 atl.b., 5 kļūdas), Grants 6, Gulbis 4, Timma 4 (5 atl.b., 5 rez. piesp., 5 kļūdas); Prenoms 10, Kempbels 8, Railijs 8 (6 atl.b.), Heriss 8.

Ventspils komanda spēli iesāka veiksmīgi, līdz pirmās ceturtdaļas vidum panākot jau desmit punktu pārsvaru (13:3), bet ceturtdaļas beigās mājiniekiem bija pat +13 (18:5, 20:7). Otrajā ceturtdaļā Latvijas vicečempioniem izdevās saglabāt diezgan drošu vadību, kas ļāva lielajā pārtraukumā doties ar deviņu punktu pārsvaru (43:34).

Trešajā ceturtdaļā «ventspilnieki» nosargāja pārsvaru un pirms pēdējām desmit minūtēm bija vadībā ar +12 (59:47), bet pēdējās desmit minūtēs Francijas komanda laukuma saimnieku uzvaru tā arī nespēja apdraudēt.

Citā K apakšgrupas spēlē šovakar Turcijas klubs Gaziantepas «Royal Hali» viesos ar 78:74 pārspēja Krievijas komandu Ļubercu «Triumf»

Atgādinām, ka Eiropas Izaicinājuma kausa Top16 posmu «ventspilnieki» pagājušajā nedēļā iesāka ar zaudējumu 61:72 viesos pret «Royal Hali».

Nākamo maču turnīrā «Ventspils» basketbolisti aizvadīs tieši pēc nedēļas, kad savā laukumā spēkosies ar Ļubercu «Triumf»