12.11.2013. 20:38

«Ventspils» komanda C apakšgrupas otrās spēļu kārtas mačā savā laukumā ar 72:63 pieveica Zviedrijas klubu «Sodertalje BK».

Latvijas vicečempionu rindās ar 21 punktu izcēlās Ronalds Zaķis, 14 punktus pievienoja Artjoms Butjankovs, bet 11 punkti bija Māra Gulbja rēķinā. «Sodertalje BK» komandas labā 22 punktus guva Džons Robersons, bet 18 punktus sakrāja Tonijs Bizaca.

Jau no spēles sākuma «ventspilnieki» izvirzījās vadībā un lielāko daļu pirmā puslaika bija vadībā, bet lielajā pārtraukumā devās ar +7 (36:29). Vēl trešās ceturtdaļas sākumā «Sodertalje BK» pārņēma vadību (39:37), tomēr ceturtdaļas turpinājumā «Ventspils» spēja iekrāt desmit punktu pārsvaru (54:44). Pēdējās desmit minūtēs laukuma saimniekiem izdevās palielināt pārsvaru, kas gan spēles beigās saruka līdz deviņiem punktiem.

Citā C apakšgrupas spēlē šovakar Austrijas komanda Vīnes «Zepter» savā laukumā uzņem Tartu «Rock» no Igaunijas.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē BK «Ventspils» viesos veica atspēlēšanos un ar 66:65 pieveica «Rock» komandu.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048