21.05.2015. 08:15
Aizraujošajā Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas trešajā mačā šodien Ventspils savā laukumā tiekas ar VEF Rīga komandu, kā arī Liepājā tiek aizvadīts bronzas sērijas trešais duelis.Duelis...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Duelis Ventspils Olimpiskajā centrā sāksies plkst.19.40. Cīņu tiešraidē pārraidīs Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanāls.

Sērijas pirmais mačs risinājās svētdien, rīdziniekiem izcīnot panākumu ar 81:77, bet otrdien Ventspils basketbolisti Latvijas galvaspilsētā revanšējās ar 85:68, tāpēc sērijā līdz četriem panākumiem rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Sērijas turpinājumā komandas svētdien atgriezīsies Arēnā Rīga, bet pēc tam tās otrdien atkal tiksies Ventspilī.

Abas vienības savā starpā Latvijas čempiona titulu intrigām bagātās finālsērijās dalījušas jau iepriekšējās četras sezonas. Šajā laikā trīs čempionu titulus izcīnīja VEF Rīga, bet vienreiz uzvaru izcīnīja Ventspils, to paveicot pērn.

Šīs sezonas LBL regulārā turnīra laikā abas komandas savā starpā tikās divas reizes - vispirms janvārī Bauskā pārāki ar 90:85 bija Ventspils, bet februārī Ventspilī ar 75:67 uzvarēja VEF Rīga.

Ventspils par Latvijas čempioniem kopumā kronēti deviņas reizes, taču pērn titulu izcīnīja pēc četru gadu pārtraukuma. Savukārt VEF Rīga par labāko komandu valstī pēc kluba atjaunošanas 2007.gadā kļuvis trīs reizes - no 2011. līdz 2013.gadam.

Savukārt pirms tam plkst.18.30 bronzas sērijas trešajā mačā Liepāja/Triobet savā laukumā uzņems Jēkabpili.

Sērijas pirmajā mačā Liepāja/Triobet guva uzvaru ar 83:72, bet pirmdien Jēkabpils pagarinājumā revanšējās ar 71:69, tāpēc sērijā līdz trim uzvarām rezultāts šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Pēc tam sērija pirmdien atkal atgriezīsies Jēkabpilī, bet nepieciešamības gadījumā piektais mačs notiks Liepājā.OZO Daiļslidošanas klubs, SIA Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties