14.10.2017. 18:34

Komandas pēc pirmajām turnīra nedēļām atrodas kopvērtējuma tabulas pretējos polos. Čempionu līgā sekmīgi startējusī Ventspils savā laukumā izcīnīja piekto uzvaru, kamēr jēkabpilieši pagaidām piedzīvojuši tikai zaudējumus.

Roberts Štelmahers izmantoja citādāku rotāciju nekā cīņā pret Tenerifi, uzticot lielāku spēles laiku jaunajiem spēlētājiem. Sešpadsmit gadus vecais aizsargs Kristaps Ķilps un saspēles vadītājs Artūrs Grīnbergs laukumā pavadīja vairāk par 20 minūtēm, pie iespējas tika 19 gadus vecais baltkrievu spēka uzbrucējs Deniss Vikentjevs.

Pirmajā puslaikā Ventspils pārsvars auga lēni, pārtraukumā sasniedzot 15 punktu atzīmi – 42:27. Lielāku atrāvienu mājiniekiem liedza iegūt Jurijs Aleksejevs – “zemgrozu tēvocis” 20 minūtēs sameta 13 punktus un izcīnīja vairākas atlēkušās bumbas uzbrukumā.

Trešajā ceturtdaļā Ventspils devās izrāvienā, dažu minūšu laikā dubultojot pārsvaru. Kurzemnieki sameta 16 punktus pēc kārtas, 25. minūtes beigās panākot graujošo 58:27. Pusstunda beidzās ar plus trīsdesmit (63:33), bet pēdējās 10 minūtēs ventspilnieki atkal plaši izmantoja rezervistus.

BK Ventspils – BK Jēkabpils 76:50 (23:15, 19:12, 21:6, 13:17)Ventspils:JēkabpilsTiesneši: Kristaps Konstantinovs, Gatis Saliņš, Artis Apermanis.Komisārs: Pēteris Poudžiunas.