17.12.2013. 21:46

BK «Ventspils» un Vīnes «Zepter» 61:56 (11:17, 27:26, 47:41).  Gulbis 14, Viljamss 13, Timma 11 (6 atl.b., 6 kļūdas), Vairogs 10, Zaķis 8 (7 atl.b.), Vairogs 6, Lejasmeiers 5; Kolaričs 19 (5 atl.b.), Pavlicevičs 16 (4 rez. piesp.), Kolaričs 9, Labucks 8.

Pēc līdzīga spēles sākuma vadību pārņēma «Zepter» komanda, kas pirmo ceturtdaļu pabeidza ar sešu punktu pārsvaru (17:11), bet otrās ceturtdaļas vidū viesiem bija jau +9 (22:13). Turpinājumā «ventspilnieki» veica 9:0 izrāvienu un panāca neizšķirtu, bet lielajā pārtraukumā mājinieki devās ar minimālu pārsvaru (27:26).

Trešo ceturtdaļu «Ventspils» basketbolisti sāka ar 8:0 spurtu, kas ļāva iegūt jau deviņu punktu pārsvaru (35:26), bet ceturtdaļas turpinājumā laukuma saimnieku pārsvars svārstījās no pieciem līdz deviņiem punktiem. Pēdējās ceturtdaļas sākumā «ventspilniekiem» bija vairs tikai +3 (47:44), bet nepilnas sešas minūtes līdz mača beigām mājinieki bija vadībā ar 52:50, tomēr atlikušajā laikā spēja nosargāt tik svarīgo panākumu.

Citā C apakšgrupas pēdējās spēļu kārtas mačā šovakar Tartu «Rock» viesos ar ... pieveica Zviedrijas klubu «Sodertalje BK».

Turnīra nākamajā kārtā - Top16 posmā - «Ventspils» basketbolisti spēlēs K apakšgrupā kopā ar B un D apakšgrupu pirmo vietu ieguvējiem - Gaziantepas «Royal Hali» (Turcija) un Ļubercu «Triumf» (Krievija), kā arī A apakšgrupas otrās vietas īpašniekiem «JDA Dijon Basket» (Francija), «Antwerp Giants» (Beļģija) vai «SPM Shoeters Den Bosch» (Nīderlande).

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650