27.06.2012. 21:59
Latvijas virslīgas futbola čempionāta 16.kārtas spēlē trešdien pagājušās sezonas čempionvienība "Ventspils" izbraukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) pieveica šosezon neveiksmīgi spēlējošo komandu "Jelgava".

Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Igors Ģilmanovs, bet 38.minūtē "Ventspils" komandas pārsvaru dubultoja Igors Cigirlašs.

Vēl divās spēlēs šodien Metta"/LU vienība uzņem turnīra lielāko pārsteigumu autori JPFS/FK "Spartaks", kamēr "Liepājas metalurga" futbolisti viesojas pie "Gulbenes" komandas.

Kā ziņots, pirmās divas 16.kārtas spēles notika otrdien, kad Rīgas "Daugava" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Skonto", bet Daugavpils "Daugava" ar 2:0 (2:0) savā laukumā pārspēja "Jūrmalu".

Kopvērtējuma pirmajā vietā šobrīd ar 31 punktu 16 spēlēs atrodas Daugavpils "Daugava", kurai ar 29 punktiem 15 mačos seko Skonto" un "Ventspils". Savukārt ceturtajā pozīcijā ar 26 punktiem 14 cīņās atrodas JPFS/FK "Spartaks".

Piektajā vietā ar 21 punktu 13 cīņās atrodas "Liepājas metalurgs", Rīgas "Daugavas" kontā 17 punkti 16 mačos, bet "Jūrmala" 15 spēlēs tikusi pie 16 punktiem. "Gulbene" tikmēr tikusi pie 15 punktiem, "Jelgavas" kontā 11 punkti, bet "Metta"/LU rēķinā desmit punkti.

Šīs sezonas virslīgas čempionātā piedalās desmit komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru.

Jau vēstīts, ka sākotnēji bija plānots, ka valsts spēcīgāko komandu konkurencē sacentīsies trīs klubi no Jūrmalas, tomēr neilgi pirms sezonas sākuma "Jūrmala-VV" oficiāli apvienojās ar Rīgas "Daugavu" un virslīgas čempionātā startē ar šo nosaukumu.

Pagājušajā sezonā par valsts čempionvienību ceturto reizi kluba pastāvēšanas laikā un pirmo pēc divu gadu pārtraukuma kļuva "Ventspils", kas izšķirošo pārsvaru sev nodrošināja tikai čempionāta pēdējā kārtā.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650