25.02.2012. 19:07
Baltijas Basketbola līgā (BBL) sestdien Latvijas vicečempioni "Ventspils" piedzīvoja septīto zaudējumu 18 spēlēs, viesos dramatiskā cīņā pagarnājumā ar 87:93 piekāpjoties Krievijas klubam "Triumph", vēsta ventspilnieku mājslapa internetā.

Laukuma saimnieki šajā mačā bija nolēmuši iztikt bez sava labākā punktu guvēja Devona Džefersona, bet ventspilniekiem ierindā bija visi labākie.

Rezultātu mačā atklāja Tods Abernetijs, bet mājinieki tūlīt pat panāca izlīdzinājumu, un šādā ritmā spēle pirmajā ceturtdaļā arī turpinājās. Vairāk par trīs punktu pārsvaru nevienai no komandām panākt neizdevās un tāds tas bija arī ceturtdaļai noslēdzoties - 21:18 mājinieku labā. Otrās ceturtdaļas sākumā ventspilniekiem ātri izdevās panākt izlīdzinājumu un arī pašiem izvirzīties vadība, taču tikt tālāk par tradicionālo +3 gan nesanāca. Lai gan iespējas bija.

Trīsarpus minūtes līdz puslaika beigām pēc Ronalda Zaķa metiena BK "Ventspils" sasniedza lielākos plusus, izvirzoties vadībā 35:31, taču mājinieki salīdzinoši īsā laikā izlīdzināja rezultātu. Cīņa punkts punktā turpinājās līdz puslaika pēdējām divām minūtēm, kuras jau veiksmīgāk aizvadīja Gundara Vētras padotie. Kopējām pūlēm izdevās apturēt vairākus sāncenšu uzbrukums, bet ar aukstasinību un precizitāti no soda metienu līnijas izcēlās Mārtiņš Laksa, īsā laikā realizējot četrus metienus. No spēles viņam piebalsoja arī Artūrs Bērziņš, un atpūtā viesi varēja doties ar piecu punktu pārsvaru - 41:36.

Otrā puslaika sākumā mājinieki ātri samazināja savu punktu deficītu līdz vienam, tomēr ventspilnieki tika galā ar šo vājuma brīdi, sāncenšus priekšā nepalaižot. Arī pēc trim ceturtdaļām kurzemnieku pārsvars bija pieci punkti - 61:56. Pārsvars, kuru nevar sadeldēt vienā uzbrukumā, taču bija skaidrs, ka visi izšķirošie notikumi vēl tikai priekšā. Cīņa punkts punktā turpinājās, taču nu jau vadībā turējās laukuma saimnieki. Pirms BK "Ventspils" pēdējā uzbrukuma 78:76 vadībā bija laukuma saimnieki, tomēr viesiem izdevās veiksmīgi noslēgt savu uzbrukumu un izraut pagarinājumu.

Diemžēl tam spēku un arī spēlētāju ventspilniekiem vairs nepietika (ar piecām piezīmēm malā nogāja četri ventspilnieki). Mājinieki ātri tikai vairāk nekā viena metiena attālumā un mača izskaņa šoreiz bija bez intrigas - 93:87 "Triumph" labā.

BBL Elites divīzija

Triumph - Ventspils 93:87 (21:18, 15:23, 20:20, 21:16, 15:9)Triumph: Karasjovs 25, Zvarikins 25, Kuzjakins 19, D. Kulagins 6, Makgi 6 Andrejevs 2, Solovjovs 3, Razumovs 2, Landrijs 2Ventspils: Bērziņš 19, Jangs 14, Grejs 12, Abernetijs 11, Diane 8, Meiers 8, Laksa 8, Vilards 3, Zaķis 2, Strēlnieks 2

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana