01.11.2013. 22:54
Šovakar notikušas četras spēles Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2). Sesto uzvaru sešās spēlēs izcīnīja Ventspils Augstskola, kas ar 95:78 izbraukumā pieveica Vidzemes Augstskolu. Savukārt piekto uzvaru piecos mačos svinēja "Baltijas Tranzīta serviss" (BTS), kas ar 85:56 sakāva "Jelgavu-2".

Spēle starp Vidzemes un Ventspils augstskolām līdz pat 23.minūtei aizritēja visai līdzvērtīgā cīņā, taču kurzemnieki, rezultātam esot neizšķirtam 47:47, pārslēdza ātrumus un trešajā ceturtdaļā ielika pamatus sestajai uzvarai. Trešo ceturtdaļu ventspilnieki uzvarēja ar 34:14, bet visā mačā bija pārāki ar 95:78.

Kamēr mājiniekiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Alehandro Sančess, viesiem uzreiz divi basketbolisti guva vairāk par 20 punktiem. Robertam Pāžem 26 punkti, sešas rezultatīvas piespēles, piecas atlēkušās bumbas un trīs pārtvertas piespēles, bet Rihardam Lomažam 23 punkti un sešas bumbas pie groziem.

Piekto uzvaru piecās spēlēs izcīnīja BTS, kas pēc pirmā iemestā tālmetiena (3:0) vadību vairs neatdeva - pirmā ceturtdaļa noslēgta jau ar 14 punktu starpību (22:8), bet visā spēlē "Baltijas Tranzīta serviss" uzvarēja ar 29 punktiem (85:56). Uzvarētājiem 19 punktus guva Dāvis Delvers, bet mājiniekiem ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Jēkabs Roziņš.

Piekto zaudējumu piecās spēlēs piedzīvoja Gulbenes "Buki", kas izbraukumā ar 71:87 atzina "Pārdaugavas"/LU pārākumu. Mājiniekiem 25 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Jāņa Eiduka kontā, bet viesiem Gundars Rauza guva 23 punktus, izcīnīja deviņas bumbas zem groziem un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. "Limbažu" ceturtajā uzvarā sešos mačos uguņoja Ventis Veinbergs - 23 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 11 piespēles. Limbažnieki ar 81:76 uzvarēja "Valmieru"/BJSS, kurai tas bija trešais zaudējums sešās spēlēs. Valmieriešiem 26 punktus guva Jānis Engers.

Vidzemes Augstskola - Ventspils Augstskola 78:95 (17:21, 26:16, 14:34, 21:24)Jelgava-2 - Baltijas Tranzīta serviss 56:85 (8:22, 18:22, 18:20, 12:21)Pārdaugava/LU - Gulbenes Buki 87:71 (21:18, 20:9, 24:10, 22:24)OC Limbaži - Valmiera/BJSS 81:76 (20:23, 15:14, 25:16, 21:13)

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA