04.07.2015. 21:33
Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta 13.kārtas mačā Ventspils sestdien 11 minūšu laikā atspēlēja trīs vārtu deficītu un izrāva neizšķirtu rezultatīvā Kurzemes derbijā. Venstpils un Liepāja cīnījās neizšķirti 3:3 (1:0).

Mača rezultātu astotajā minūtē pēc argentīniešu pussarga Kristiana Torresa veiksmīgi izpildītas standartsituācijas vārtus guva Pāvels Mihadjuks. Arī otrajā puslaikā liepājnieki guva ātrus vārtus. 46.minūtē precīzu sitienu izdarīja uzbrucējs Vladimirs Kamešs. 63.minūtē 3:0 Liepājas labā panāca Kristaps Grebis.

Lai arī liepājnieki bija pārliecinošā vadībā, mājinieki nepadevās un turpinājumā 11 minūšu laikā guva trīs vārtus un panāca neizšķirtu. Vispirms divas reizes - 72.minūtē un 79.minūtē - precīzs bija albānis Nduje Mujeci, pie tam otrie vārti gūti, realizējot 11 metru soda sitienu. Neizšķirtu ventspilniekiem 83.minūtē panāca Ritus Krjauklis.

Šis ir jau otrais neizšķirts pēc kārtas šo abu komandu starpā, bet Ventspilij šis ir jau sestais neizšķirts šosezon. Savukārt Liepāja pārtrauca savu trīs uzvaru sēriju.

Kopumā šis mačs bija jau 82.Kurzemes derbijs, bet virslīgas ietvaros - 71., kopš Latvijas spēcīgākajā līgā ir pārstāvētas gan Liepājas, gan Ventspils komandas. Līdz šim 29 uzvaras virslīgas mačos izcīnījusi Liepāja, bet 21 reizi panākumus guvusi Ventspils.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 22 punktiem 11 spēlēs atrodas Liepāja, kurai punktu zaudē 11 mačus aizvadījusī Ventspils, bet 18 punkti ir Skonto, kas nospēlējusi desmit cīņas.