10.11.2014. 11:00
Vakar Anglijas Premjerlīgas mačā zaudējumu piedzīvoja Londonas "Arsenal", kas ar 1:2 piekāpās "Swansea". Pēc mača komentāru par spēli un situāciju turnīra tabulā sniedza "Arsenal" galvenais treneris Arsēns Vengers.

"Atdot spēli tādā veidā, kā mēs to izdarījām, ir sarūgtinoši. Bijām vadībā ar 1:0, un mums vajadzēja cieši spēlēt aizsardzībā, lai sagaidītu otru iespēju. Jāuzslavē "Swansea", kas nepadevās. Pie 1:0 mēs atslābinājāmies un ļāvām viņiem atgriezties spēlē," par savas komandas neveiksmi neapmierināts bija Londonas "Arsenal" galvenais treneris Arsēns Vengers.

Vengers arī vērtēja situāciju kopvērtējumā. Ja "Arsenal" ar 17 punktiem 11 spēlēs ieņem sesto vietu, tad līderpozīcijas ir cits Londonas klubs "Chelsea", kas vēl nav piedzīvojis nevienu zaudējumu – 29 punkti 11 spēlēs.

"Paskatāmies uz sezonu kopumā – "Chelsea" šobrīd ir ceļā uz 105 punktiem. Paskatāmies uz viņu punktu skaitu šobrīd – ja "Chelsea" turpinās tādā pašā tempā, neviens viņus nespēs noķert, tas ir skaidrs," sacīja "Arsenal" treneris.

"Viņiem ir izdevies labs sezonas starts. Ja vien pēkšņi nesāc zaudēt, nav īpašu šaubu par sevi. Grūtajos brīžos viņiem varbūt palīdz nedaudz izteiktāks komandas gars," piebilda Vengers.

Izmantotie resursi:BBC - HomepageVieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties