06.06.2016. 09:47
Venecuēlas un Meksikas futbola valstsvienības ar uzvarām svētdien sāka ASV notiekošo «Copa America» turnīru.

C grupas spēlē Čikāgā Hosefa Martinesa vārti deva uzvaru Venecuēlai pret Jamaiku ar 1:0. Savukārt Glendeilā Meksika ar 3:1 uzvarēja Urugvaju. Jau ceturtajā minūtē Alvaro Pereira ievirzīja bumbu savos vārtos, izvirzot vadībā Meksiku. Djego Godins Urugvajai 74. minūtē panāca izlīdzinājumu pirms 85. minūtē Rafaels Markess un kompensācijas laikā Ektors Erera iesita divus vārtus Meksikas labā.

«Copa America» sacenšas 16 Amerikas valstu izlases, kas sadalītas četrās grupās. Šogad turnīrs pirmo reizi risinās ārpus Dienvidamerikas. Ceturtdaļfinālā iekļūs pa divām labākajām no katras grupas.

Saistītie raksti

Fināls risināsies 26. jūnijā.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048