24.05.2015. 09:40
Šodien LHF kausa izcīņā norisināsies spēles par godalgām. Dienas iesākumā plkst. 13:00 spēlē par 3. vietu laukumā tiksies Jūrmalas Sports un Ogre/Miandum komandas. Savukārt, plkst. 15:00 cīņā par uzvarētāja godu dosies Dobeles Tenax un Celtnieks/LSPA.

Tāpat kā Latvijas čempionāta finālā, arī kausa izcīņā par uzvarētāju godu cīnīsies "Tenax" un "Celtnieks/LSPA". Sestdien abas komandas itin pārliecinoši uzvarēja savos pusfinālos, apliecinot favorītu statusu un sasniedzot finālu.

"Celtnieks/LSPA" pusfinālā apspēlēja ar "Jūrmalas Sports". Rīdziniekiem nevarēja palīdzēt tās uzbrukuma līderis Artūrs Lazdiņš, taču komandu pretī uzvarai vest uzņēmās ukraiņu leģionārs Vladimirs Maslaks, kurš guva 13 vārtus.

Savukārt Dobeles "Tenax" ceļā uz finālu bija nepieciešamas četrdesmit minūtes, lai nokārtotu uzvaru. Lai arī puslaiks noslēdzās vien ar triju vārtu pārsvaru, otrā puslaika sākumā dobelnieki ātri vien palielināja pārsvaru, dominēja laukumā un izcīnīja graujošu uzvaru pār "Ogre/Miandum" – 40:24.

Par visa turnīra, tātad arī finālspēles galveno favorīti tiek uzskatīta "Tenax" komanda, taču "Celtnieks" vairākkārt paudis apņēmību apturēt čempionus, kas teju, teju jau izdevās Latvijas čempionāta pēdējā spēlē.

Jāuzsver, ka dobelnieku nezaudētu spēļu sērija pašmāju turnīros sasniegusi jau 52 spēles pēc kārtas (ieskaitot LHF kausa izcīņu).

Spēlē par 3. vietu tiksies komandas, kurām pusfinālos nācās atzīt pretinieka pārākumu "Jūrmalas Sports" un "Ogre/Miandum". Arī šīs komandas jau tikās Latvijas čempionāta bronzas sērijā, kur ar 3-1 pārāki bija jūrmalnieki. Taču vai tā būs arī šoreiz?

Spēle par 3. vietu sāksies plkst. 13:00 un to tiešraidē varēs vērot portālā Sportacentrs.com. Fināls TVPlay.lv tiešraidē plkst. 15:00.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv