21.05.2014. 12:14

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Atlases testi plkst.12 notiks Rīgā, Augšielā 1, «Daugavas» stadiona vieglatlētikas manēžā. Šādā veidā federācija vēlas radīt iekšējo konkurenci komandā un sporta veidu turpinājumu nākotnē.

Uz atlasi aicināti spēcīgi, ātri un sevi apliecinot griboši jaunieši, vēlamajā vecumā no 17 līdz 26 gadiem un augumā no 1,70 metriem. Tāpat būtu vēlams, ja kandidāti 30 metrus gaitā spētu veikt 3,20 sekundēs un ātrāk, bet tālumā no vietas spētu aizlēkt vismaz 2,75 metrus.

Atlases dalībniekiem būs jāveic 30 metru skrējiens gaitā, jālec no vietas un jāstumj bobsleja trenažieris.

Kā zināms, aizvadītās Soču olimpiskās spēles bija veiksmīgākā Ziemas Olimpiāde Latvijas pastāvēšanas vēsturē. Tajā tika izcīnītas četras godalgas, un par divām no tām - sudraba medaļām - parūpējās tieši bobslejisti un skeletonisti. Vispirms pasaules pēdējo gadu labākais skeletonists Martins Dukurs izcīnīja otro vietu, bet olimpisko spēļu pēdējā dienā to paveica arī Latvijas labākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu.

Latvija olimpisko medaļu bobslejā ieguva pirmo reizi kopš valsts neatkarības atjaunošanas.Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties