29.12.2017. 16:55

2017. gada laureātus sveica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš: "Mums ir liels prieks un lepnums par to, ka Jelgava atgriezusies to pilsētu pulkā, kuru sportisti startēs olimpiskajās spēlēs – ziemas olimpiskajās spēlēs februārī piedalīsies divi mūsu pilsētas sportisti: daiļslidotāja Diāna Ņikitina un šorttrekists Roberts Zvejnieks. Tas ir rādītājs, ka mēs varam, tomēr jāatceras, ka sportiskie rezultāti nav atkarīgi no burvju nūjiņas, tas ir milzīgs darbs, ko ik dienu veic sportisti, treneri, viņu ģimenes un citi iesaistītie."

Sporta laureāti tika sumināti desmit nominācijās, no kurām svarīgākās ir "Gada sportists olimpiskajos veidos" un "Gada sportiste olimpiskajos veidos".

Vanesa Budinska - Jelgavas BMX kluba "Mītavas kumeļi" sportiste jūlijā izcīnīja junioru bronzas godalgu BMX riteņbraukšanas Eiropas čempionātā. Eiropas kausa junioru posmos iegūtas trīs trešās vietas. Sportiste šogad kļuva par Baltijas čempioni. "Uzskatu, ka aizvadītā sezona bija viduvēja, lai gan sasniedzu galveno mērķi – un iekļuvu [junioru] Eiropas čempionāta trijniekā," atzīst Jelgavas gada sportiste olimpiskajos veidos.

Edgars Krūmiņš - kopā ar Latvijas 3x3 basketbola izlasi ieguva pirmo vietu FIBA Eiropas kausa izcīņā. Izcīnīja uzvaras FIBA "Challenger" turnīros un godalgotas vietas FIBA Pasaules tūres posmos. Krūmiņš tika atzīts par Ķīnā notikušā "Challenger" turnīra vērtīgāko spēlētāju. "3x3 basketbols ir iekļauts 2020. gada olimpisko spēļu programmā. Ar katru gadu konkurence tikai augs. Nevaram atslābināties ne mirkli, jāstrādā uz visiem 100 procentiem," norāda Jelgavas gada sportists olimpiskajos veidos.

Gada treneris olimpiskajos sporta veidos ir Sergejs Bobkovs (smaiļošana un kanoe airēšana). Gada perspektīvāko sportistu ieskaitē uzvarēja kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš. Gada sporta spēļu komanda - hokeja klubs "Zemgale/LLU".

Izmantotie resursi:jelgavasvestnesis.lvjelgava.lvMironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties