25.02.2014. 23:38

Vācijas komanda Dortmundes «Borussia» izbraukumā rezultatīvā cīņā ar 4:2 uzvarēja Krievijas komandu Sanktpēterburgas «Zenit»

Jau mača 4. minūtē «Borussia» armēņu pussargs Henrihs Mkhitarjans izvirzīja viesus vadībā, bet pēc minūtes Marko Roiss dubultoja Vācijas kluba pārsvaru.

Spēles 57. minūtē Oļegs Šatovs samazināja rezultāta starpību, uz ko pēc četrām minūtēm ar rezultatīvu sitienu atbildēja Roberts Levandovskis. 69. minūtē «Zenit» brazīliešu uzbrucējs Halks atkal samazināja viesu pārsvaru līdz minimumam, tomēr pēc pāris minūtēm Levandovskis guva ceturtos vārtus «Borussia» labā.

Vēlāk vakarā Grieķijas klubs Pireju «Olympiacos» savā laukumā ar 2:0 pārspēja Anglijas čempionvienību «Manchester United»

Spēles 38. minūtē «Olympiacos» argentīniešu pussargs Alehandro Domingess atklāja mača rezultātu, bet 55. minūtē kostarikietis Džoels Kempbels palielināja laukuma saimnieku pārsvaru, kas tika nosargāts līdz pat mača beigām.

Abu pāru atbildes spēles notiks 19. martā attiecīgi Dortmundē un Mančestrā

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā jau tika aizvadītas pirmo četru astotdaļfināla pāru pirmās spēles, visos mačos uzvaras izcīnot viesiem. «Paris Saint-Germain» ar 4:0 sagrāva Leverkūzenes «Bayer 04», «FC Barcelona» ar 2:0 pārspēja «Manchester City», Minhenes «Bayern» ar 2:0 uzvarēja Londonas «Arsenal», bet Madrides «Atletico» ar 1:0 pieveica «AC Milan».

Vēl divu astotdaļfināla pāru pirmās spēles risināsies trešdienas vakarā.