07.09.2015. 12:30
Pārdošanā vēl pieejamas biļetes uz Eiropas čempionāta basketbolā pirmā posma D apakšgrupas spēlēm Rīgā, kurās Latvijas izlase tiksies ar Čehiju un Ukrainu, kamēr mačs pret Igauniju ir gandrīz pilnībā izpārdots, informē rīkotāji.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās un tīmekļa vietnē bilesuserviss.lv.

Vislielākā interese faniem bijusi par Latvijas un Lietuvas spēli, kuru apmeklēja vairāk nekā 10 492 līdzjutēji. Igaunijas-Beļģijas spēli apmeklēja vairāk nekā 5000 līdzjutēju. Savukārt vismazāko interesi raisījusi Ukrainas un Čehijas spēle, kuru apmeklēja ap 600 skatītāju.

Latvijas vidējais spēļu apmeklējums ir 9354, kamēr uz Lietuvas mačiem ieradušies caurmērā 9669 apmeklētāji. Savukārt Igaunijas mačus vērojuši vidēji 5142 skatītāji.

Ieeja Eiropas čempionāta turnīra paredzētajā teritorijā pie Arēnas Rīga ir atvērta katru dienu no plkst.13. Turnīra rīkotāji norāda, ka uz spēlēm jāierodas savlaicīgi, ieteicams, vienu vai divas stundas pirms biļetē norādītā mača sākuma. Drošības kontrole notiek pie ieejas fanu zonā, bet biļešu skenēšana pie ieejas Arēnā Rīga. No fanu zonas Arēnā Rīga var iekļūt 45 minūtes pirms biļetē norādītā spēles sākuma. Pēc katra mača Arēna Rīga jāatstāj 15 minūšu laikā, bet fanu zonā var uzturēties līdz pusnaktij.

Šī gada Eiropas čempionāta D apakšgrupas spēles no 5. līdz 10.septembrim norisināsies Rīgā. Tajās Latvija sacentīsies ar Čehiju, Ukrainu, Beļģiju, Lietuvu un Igauniju.

Eiropas čempionātā no grupas tālāk turnīram kvalificēsies četras labākās komandas, bet izslēgšanas spēles no 12. līdz 20.septembrim tiks aizvadītas Francijas pilsētā Lillē. Eiropas čempionāta apakšgrupu turnīra izspēle norisināsies četrās pilsētās - Berlīnē (Vācija), Monpeljē (Francija), Zagrebā (Horvātija) un Rīgā.

Pirmā Eiropas čempionvienība Latvija līdz šim finālturnīru rīkojusi vienu reizi, kad 1937.gadā ieņēma sesto vietu.

Eiropas čempionātā tiks dalītas ceļazīmes arī uz 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Pie tām tiks turnīra finālistes, bet trešās līdz septītās vietas ieguvējas kvalificēsies olimpiskajam atlases turnīram.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties