12.01.2014. 13:57
UFC čempions vidējā svarā Kriss Veidmans (11-0), kurš decembrī otro reizi pusgada laikā pieveica kādreizējo čempionu Andersonu Silvu (33-6), uzskata, ka būtu ticis pie priekšlaicīga panākumu pat gadījumā, ja Silva nebūtu salauzis kāju.

"Protams, tas bija veids, kādā es gribēju noslēgt cīņu. Nebija pārāk patīkami redzēt, kad Andersons lauzis kāju un cieš sāpes. Nevienam negribu nodarīt tādas sāpes un jūtos draņķīgi, ka tā notika," sacīja Veidmans. "Taču zinu, ka cīņā biju labāks un būtu uzvarējis ar nokautu jebkurā gadījumā. Taču notika tā, kā notika, un es tur vairs neko nevaru darīt."

"Nebiju pārliecināts vai Silva ir savainojis potīti vai ko citu. Es tikai redzēju lielas sāpes un sapratu, ka cīņa ir galā. Nezināju, ka viņš ir salauzis kāju pirms neieraudzīju atkārtojumu. Kad viņš bija uz grīdas, es redzēju viņa sāpes, taču nezināju, kas noticis, līdz brīdim, kad redzēju atkārtojumu," piebilda Veidmans.

"Man ir sajūta, ka es nodarbojos ar MMA jau sen, lai gan patiesībā nemaz tik sen tas nav," atzina cīkstonis. "Sāku trenēties 2009.gadā. Sākumā pārcietu divas operācijas, kas lika man izlaist aptuveni gadu, bet pēc nākamās traumas man bija triju, četru mēnešu pauze. Tā ka faktiski es trenējos divus vai divarpus gadus. Vēl esmu jauniņais. Vēl ir daudz lietu, kuras man jāiemācās. Vēl neesmu parādījis visu, uz ko esmu spējīgs."

Izmantotie resursi:MMAjunkie | UFC and MMA news, rumors, live...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties