31.12.2013. 12:00
Nacionālās basketbola asociācijas kluba Maiami „Heat” zvaigzne Dveins Veids muguras sāpju dēļ nepabeidza šīs nakts spēli, taču šo ziņu viņš pārtrumpoja ar atzīšanos, ka kļuvis par tēvu bērnam, kura māte nav viņa līgava. Savukārt "Hawks" līderis Els Horfords sagaida krūts muskuļa operāciju, kura viņam šo sezonu liks beigt jau tagad.

Dveins Veids mačā pret „Nuggets” laukumā bija tikai pirmajā puslaikā, kura laikā guva 12 punktus, taču pēc puslaika pārtraukuma viņš laukumā neatgriezās muguras sāpju dēļ. Pēc spēles Veids atzina, ka nezina, vai viņam nāksies izlaist kādu komandas spēli.

Savukārt pirms spēles Veids publiskā paziņojumā atzina, ka trešo reizi dzīvē kļuvis par tēvu, turklāt viņa bērna māte nav viņa līgava Gabriela Juniona, ar kuru viņš saderinājās tikai desmit dienas iepriekš. Abu attiecībās bija ilglaicīgs pārtraukums, taču septembrī Veids atklāja, ka viss pavērsies uz labo pusi. Viņa dēls šobrīd ir mēnesi vecs. NBA aizsargs atzinis, ka ir ļoti priecīgs par savu dēlu, un nodēvēja to par „svētību”, kā arī uzskatīja savu iespēju būt par tēvu kā prioritāru, salīdzinot ar citām ģimenes problēmām. Veidam ir divi bērni no iepriekšējās laulības, un viņš savulaik izdevis grāmatu "Pirmkārt tēvs" ("Father First" - no ang.v.).

Veids šosezon izcēlies ar vidēji mačā gūtiem 19,5 punktiem (otrs sliktākais rādītājs kopš viņa debijas sezonas), kā arī izdarījis vidēji 4,9 rezultatīvas piespēles. Veida vietā pie lielāka spēles laika vakardienas spēlē tika Noriss Kouls, taču neveiksmīgs kritiens lika spēli atstāt arī viņam. Komandas treneris Eriks Spolstra gan apgalvo, ka ar viņu viss kārtībā un vienīgais atgādinājums par traumu būs nedaudz „plakanas lūpas”.

Atlantas „Hawks” pavisam droši atlikušās sezonas laikā būs spiesta iztikt bez Ela Horforda, kuram Vecgada vakarā tiks veikta krūšu muskuļa operācija. Pirms diviem gadiem viņš jau guva līdzīgu savainojumu, tiesa, tad muskulis tika savainots kreisajā krūšu pusē (tagad labajā).

Horfors bija gan „Hawks” rezultatīvākais spēlētājs (18,6 punkti), gan labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām (8,4), taču ceturtdien pret „Cavaliers” gūtais savainojums nozīmējis sezonas beigas. Viņa vietu sākumsastāvā ieņēmis veterāns Eltons Brends.

It kā problēmu nepietiktu Ņujorkas „Knicks” komandai (14. vieta Austrumu konferencē), Karmelo Entonija potītes savainojums izrādījies daudz nopietnāks nekā sākotnēji paziņoja pats spēlētājs. Līgas trešais rezultatīvākais spēlētājs joprojām cer piedalīties 2. janvāra mačā pret „Spurs” un dosies komandai līdzi uz Sanantonio, tiesa, šobrīd treniņos viņš piedalās ar nepilnu slodzi.

Savainojumu problēmas turpinās Losandželosas „Lakers” nometnē, kurā Kobes Braienta prombūtni bija lieliski izmantojis Beļģijas pārstāvjis Ksavjers Henrī, šosezon vidēji mačā gūstot 10,1 punktu. Tiesa, pēdējā spēlē arī viņš guvis traumu, kuras dēļ nevarēs spēlēt vismaz nedēļu. Henrī ir guvis kaula sasitumu labajā ceļgalā, un pēc 7-10 dienām viņa veselības stāvoklis tiks izvērtēts vēlreiz.

No „Lakers” sastāva savainojumu dēļ šosezon jau izkrituši Kobe Braients un Stīvs Nešs, pēdējās spēlēs veselība traucē pilnvērtīgi piedalīties arī Krisam Keimanam, Džordanam Fārmāram un Pau Gazolam.

Pievienoties Bostonas „Celtics” sastāvam drīz varētu Reižons Rondo, kurš šosezon ceļgala traumas dēļ vēl nav aizvadījis nevienu spēli, tiesa, tiek informēts par kluba vadības plāniem sākumā nosūtīt Rondo uz fārmklubu D-līgā, lai viņš pamazām iegūtu spēļu praksi.

Nedienas, lai arī daudz mazākas, piemeklējušas arī Toniju Pārkeru no „Spurs”, kuram nācies atvainoties par fotogrāfiju, kurā viņš redzams, izpildot tā saukto „quenelle” žestu, kurš Francijā tiek atpazīts kā antisemītisks. Atvainošanos no saspēles vadītāja pieprasīja Simona Vīzentāla centrs, un Pārkers to arī sniedzis.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader In SportsSports - CBSSports.com Sports News, Fantasy...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Nuggets - Heat
12.16  21.71 
24% 0% 76%  
  Visas spēlesRI Holding, SIA Stūrmaņu 27 k.1, Rīga, LV-1016
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties