12.06.2015. 17:19
Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” 13. un 14. jūnijā Lodzā (Polija) startēs tradicionālajā starptautiskajā turnīrā. 18. reizi notiekošajās sacensībās kopā ar rīdziniekiem piedalīsies Lietuvas un Polijas izlases, Rumānijas komanda, kā arī divi Polijas ratiņbasketbola klubi – „Start” un „LTRSN”.

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti iekļauti pirmajā grupā, kur sestdien, 13. jūnijā mērosies spēkiem ar Polijas izlasi un „Start”. Svētdien, 14. jūnijā notiks cīņas par vietām, grupu uzvarētājām sacenšoties par čempionu titulu, otro vietu ieguvējas par trešo vietu, atlikušās divas komandas izspēlēs 5. vietu.

Raimunda Beginska trenēto „VEF Rīgas” komandu Lodzā pārstāvēs Kārlis Gabranovs (kapteinis), Kaspars Turks, Agris Lasmans, Ansis Bērziņš, Elvis Urga, Andrejs Kirilovs, Dmitrijs Rukavišņikovs, Kristiāns Golubevs. Delegāciju vadīs Aigars Miklāvs, bet par tehnisko pusi atbildēs Sandris Strazdiņš un Normunds Vāle.

Sezonas turpinājumā daudzi no „VEF Rīgas” spēlētājiem Latvijas izlases rindās dosies uz starptautisko valstsvienību turnīru Čehijā.

Renārs Buivids, Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācijaAMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties