05.11.2014. 21:33

, LSM.LV - Sports

Ar 18 punktiem "VEF Rīgai" rezultatīvākais bija Jānis Timma, 13 punktus nodrošināja Bamba Fals, bet 12 punkti bija Džeralda Robinsona rēķinā. Uzvarētājiem ar 22 punktiem izcēlās Kriss Loftons, kurš trāpīja sešus no septiņiem trīspunktu metieniem, savukārt "VEF Rīgas" sastāvā iepriekš karjerā spēlējušais bosnietis Kenans Bajramovičs palika bez punktu guvuma.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā "VEF Rīga" ļāva pretiniekiem gūt sešus punktus pēc kārtas un nodrošināt 15 punktu pārsvaru (70:55), ko turpinājumā būtiski samazināt vairs neizdevās, turklāt spēles pēdējās nepilnās divās minūtēs laukuma saimnieki trāpīja trīs visai sarežģītus trīspunktu metienus.

"Besiktas" lēni iejutās spēlē un vadībā izvirzījās pirmās ceturtdaļas vidū, bet ar Kerima Tunčerija precizitāti metienos mājinieki līdz pārtraukumam saglabāja trīs punktu pārsvaru (23:20). Puslaika turpinājumā "Besiktas" izmantoja iespējas mest trīspunktniekus un darīja to ar augstu precizitāti. Loftona tālmetiens pusotru minūti pirms puslaika noslēguma nodrošināja mājiniekiem vadību ar 10 punktiem (41:31).

Viesiem trešajā ceturtdaļā izdevās pietuvoties, un divas minūtes pirms pēdējā pārtraukuma Jānis Timma panāca sešu punktu deficītu (51:57). Taču līdz pēdējā ceturkšņa sākumam "Besiktas" atjaunoja deviņu punktu pārsvaru (64:55).

"VEF Rīga" šonedēļ jau aizvadīja vienu spēli, pirmdien mājās piekāpjoties Kaspara Bērziņa pārstāvētajam Krievijas klubam Samaras "Krasnije Kriļja" VTB vienotajā līgā (67:70).

Eiropas kausa izcīņā 36 klubi ir sadalīti sešās grupās pa sešām komandām, kas līdz 17. decembrim divās reģionālās konferencēs izspēlēs regulāro sezonu. Katras grupas četras labākās komandas iekļūs otrajā grupu kārtā, kur nonāks arī astoņi klubi, kas netiks Eirolīgas 16 spēcīgāko vienību vidū. Otrajā grupu kārtā tādējādi spēlēs 32 klubi, kas būs sadalīti astoņās grupās pa četrām komandām. Astotdaļfinālā tiks katras grupas divas labākās vienības.