31.10.2015. 19:24

, LSM.LV - Sports

Mājiniekiem izcilu spēli aizvadīja kubietis Hovards Sent-Ross, kurš guva 29 punktus, trāpot arī izšķirošo metienu četras sekundes pirms pamatlaika beigām. Viņš arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas zem groziem. Amerikānis Časons Rendls guva 12, bet beļģis Maksims De Zēuvs sameta 11 punktus.

Rīdzinieki pēc pirmās ceturtdaļas bija iedzinējos ar 17:21, taču labi aizvadītā otrā ceturtdaļa ļāva pēc puslaika būt vadībā ar 41:36. Nelielu pārsvaru izdevās noturēt arī pirms pēdējās ceturtdaļas, jo "VEF Rīga" bija vadībā 56:55.

Pēdējā spēles nogrieznī Karlosa Frades trenētie Latvijas čempioni bija vadībā ar 69:62, tomēr pārsvaru nespēja nosargāt un "ČEZ Nymburk" pateicoties Sent-Rosa precizitātei izrāva uzvaru. Pēdējā uzbrukumā "VEF Rīga" varēja izraut panākumu, taču Fransisko Krusa tālmetiens nebija precīzs.

"VEF Rīga" ar vienu uzvaru sešās spēlēs paliek 15. vietā 16 komandu konkurencē. "ČEZ Nymburk" izcīnīja piekto uzvaru sešās spēlēs un tabulā ieņem otro vietu.

Nākamo spēli VTB Vienotajā līgā "VEF Rīga" aizvadīs 7. novembrī mājās pret "Astana" komandu.

Oficiālās spēlēs spāņu speciālista Karlosa Frades trenētā ''VEF Rīga'' komanda septiņos mačos guvusi divas uzvaras. Vienu VTB līgā pret ''Krasnij oktjabrj'' un Latvijas Basketbola līgā (LBL) pret ''Valka/Valga''.