25.02.2012. 17:25
VEF Rīga sestdien viesos ar 87:72 uzvarēja BK Valmiera Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē, kurā laukuma saimnieki ilgstoši izrādīja valsts čempioniem sīvu pretestību.

VEF Rīga vienpadsmito panākumu 12 spēlēs veicināja pa 15 punktiem guvušie Kaspars Bērziņš un Dairis Bertāns, bet 14 punktus iekrāja Antans Kavaļausks. Valmieras komandā līderis ar 24 punktiem bija Džejs Lūkass.

Valmierā VEF Rīga iztika bez Kērtisa Miledža un Tailera Keina, taču visi pārējie 11 pieteiktie spēlētāji cīņas gaitā tika laukumā. BK Valmiera veiksmīgi aizvadīja otrās ceturtdaļas sākumu un izvirzījās vadībā ar 34:27. Taču puslaika turpinājumā dominēja VEF Rīga, it īpaši pie groziem izceļoties Kavaļauskam, pēc kura realizētā soda metiena viesu pārsvars līdz trešās ceturtdaļas vidum sasniedza jau 17 punktus (55:38).

LBL turnīrā VEF Rīga ieņem 2.vietu aiz BK Ventspils, savukārt BK Valmiera noslīdēja uz 4.vietu aiz Liepājas Lauvām.

Nākamā spēle VEF Rīga būs otrdien Arēnā Rīga, aizvadot izšķirošo cīņu ar Spānijas Valencia par iekļūšanu Eiropas kausa ceturtdaļfinālā.