12.01.2014. 18:44

«VEF Rīga» un Mariupoles «Azovmaš» 73:71 (15:11, 33:27, 51:41).  Nikss 20 (7 atl.b.), Robinsons 12, Bajramovičs 11, Brauns 9 (7 rez. piesp., 5 atl.b.), Kuksiks 7, Pasečņiks 6, A. Strēlnieks 4, A. Bērziņš 2, Jakovičs 2, Janičenoks (metieni - 0/9, 5 rez. piesp.); Ginjārds 16 (5 atl.b., 4 rez. piesp.), Kolinzs 13, Kikerts 12 (8 atl.b., 4 rez. piesp., 4 kļūdas).

Spēli mājinieki iesāka ar 6:0 izrāvienu, tomēr turpinājumā nespēja realizēt vairākus brīvus metienus liedza palielināt pārsvaru. Otrās ceturtdaļas vidū «Vefiņam» izdevās palielināt pārsvaru līdz 12 punktiem (25:13), taču «Azovmaš» uz toatbildēja ar 7:0 izrāvienu, bet lielajā pārtraukumā laukuma saimnieki devās ar +6 (33:27).

Trešajā ceturtdaļā «VEF Rīga» komandai atkal izdevās palielināt pārsvaru un otro reizi mačā panākt +12 (47:35), bet pirms pēdējām desmit minūtēm mājiniekiem bija desmit punktu pārsvars (51:41). Pēdējās desmit minūtēs Ukrainas komanda centās atspēlēties un 126 sekundes līdz spēles beigām «Vefiņam» bija vairs tikai +2 (62:60).

16,9 sekundes līdz finālsvilpei Kuksiks realizēja abus soda metienus un panāca 68:65, bet viesi atbildēja ar Ginjārda diviem punktiem no groza apakšas. 12,0 sekundes līdz mača beigām abus sodiņus trāpīja arī Brauns, bet «Azovmaš» pēc neprecīzā tālmetiena izcīnīja atlēkušo bumbu un Kikerts atkal samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Tomēr 6,0 sekundes līdz finālsvilpei Brauns iemeta vienu soda metienu, bet pret Bajramoviču tika pārkāpti noteikumi, kas nodrošināja "VEF Rīga" uzvaru.

Nākamo VTB Vienotās līgas spēli «VEF Rīga» aizvadīs nākamo svētdien, kad izbraukumā tiksies ar Baltkrievijas komandu Minskas «Cmoki», kurai savā laukumā tika negaidīti zaudēts ar 83:89.

Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018