03.07.2014. 09:01

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Piedāvājumu spēlēt Eiropas kausa izcīņā "VEF Rīga" saņēma trešdien un nekavējās apliecināt interesi pievienoties turnīra dalībnieku pulkam. Klubā sagaida, ka ceturtdien no ULEB varētu saņemt oficiālu apstiprinājumu iekļaušanai turnīra dalībnieku skaitā. 

Starptautiskās basketbola federācijas Eiropas nodaļas (FIBA-Eiropas) trešdien informēja, ka "VEF Rīga" un Ungārijas klubs "Szolnoki Olaj" nākamajā sezonā spēlēs Eiropas kausa izcīņā. "VEF Rīga" sākotnēji bija pieteikts dalībai FIBA-Eiropas rīkotajā Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņā, kas ir pakāpi zemāks turnīrs par Eiropas kausa izcīņu.

Jau iepriekš vieta Eiropas kausa izcīņā kā Latvijas čempioniem bija garantēta BK "Ventspils" basketbolistiem. Tādējādi sagaidāms, ka pēc oficiāla FIBA-Eiropas apstiprinājuma Eiropas kausa izcīņā varēs startēt divi Latvijas klubi.

Eiropas kausa izcīņas dalībnieku sastāvu paredzēts apstiprināt 9.jūlijā Eirolīgas valdes sēdē. Savukārt FIBA-Eiropas kausa izcīņā jau 6.jūlijā paredzēta grupu izloze.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties