11.12.2013. 17:44

VEF Rīga labā septiņi punkti Entveinam Robinsonam, pieci -Dī Braunam. Unics komandā deviņus guvis Luks Herengodijs.

Spēles pirmajās minūtēs pilnībā dominēja mājinieki, kuri izvirzījās vadībā ar 6:0 un 11:2, tomēr pamazām iespēlējās arī rīdzinieki, pietuvojoties līdz 13:15. Tiesa, ceturtdaļas izskaņā teju trīs minūtes punktus guva tikai Unics un pēc pirmajām 10 minūtēm Krievijas klubs bija priekšā ar 19:13.

Neveiksmes uzbrukumā turpinājās arī otrās ceturtdaļas ievadā, kad mājinieki guva vēl 10 punktus pēc kārtas (kopā izrāviens 14:0), iegustot jau 16 punktu pārsvaru (29:13). Tūdaļ Kristaps Janičenoks ar precīzu pustālo beidzot pārtrauca teju septiņas minūtes ieilgušo rīdzinieku nespēju uzbrukumā. Turpinājumā vefieši gan spēja gūt piecus punktus pēc kārtas un puslaiku noslēdza ar -13 (25:38).

VEF Rīga turpina cīņu par vietu turnīra otrajā posmā. Pēc astoņām kārtām G grupā pārliecinoši līderi ir Unics (8-0), bet seko Haifas Maccabi. Šie klubi jau nodrošinājuši vietu TOP16 cīņās. Tikmēr VEF Rīga un Bandirmas Banvit komandām ir pa četrām uzvarām un šie klubi sadalīs pēdējo ceļazīmi. Banvit šovakar savā laukumā tiekas ar Maccabi, bet grupas pastarīšu cīņā Tallinā vietējais Kalev/Cramo uzņem Skopjes Aerodrom. Šīm komandām astoņās cīņās ir pa vienam panākumam.

Jebkurā gadījumā skaidrs, ka VEF Rīga liktenis izšķirsies pēc nedēļas savā laukumā, kad Rīgā viesosies Banvit.