12.01.2014. 18:07
Latvijas čempioni "VEF Rīga" pēc pirmā puslaika VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) regulārā čempionāta cīņā savā laukumā ar rezultātu 33:27 uzvar Ukrainas vicečempionus Mariupoles "Azovmaš".Spēli tiešraidē iespējams vērot...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Spēli tiešraidē iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Amerikānis Deriks Nikss "VEF Rīga" labā guvis 12 punktus, bet "Azovmaš" rindās ar 11 punktiem izcēlies amerikānis Kolmens Kollinss.

Laukuma saimnieki spēli uzsāka ļoti pārliecinoši, jau no pirmajām minūtēm kontrolējot cīņas gaitu un pakāpeniski stabilizējot savas vadības pozīcijas. "VEF Rīga" guva spēles pirmos sešus punktus, bet pirmās ceturtdaļas turpinājumā viesi reizi pietuvojās līdz trīs punktu atstatumam. Pirmās desmit minūtes rīdzinieki noslēdza ar četru punktu pārsvaru (15:11), bet otro ceturtdaļu sāka ar iespaidīgu 10:2 izrāvienu un panāca 12 punktu pārsvaru (25:13).

Uz "VEF Rīga" veiksmīgo izrāvienu "Azovmaš" atbildēja ar deviņiem pēc kārtas gūtiem punktiem, panākot vairs tikai 22:25. Ļoti svarīgā brīdi savus pirmos divus punktus mačā guva Artūrs Strēlnieks, apturot viesu izrāvienu. Tas gan neliedza "Azovmaš" basketbolistiem jūtami izlīdzināt cīņas gaitu, bet puslaika pēdējo minūti ar savu 12.gūto punktu ievadīja Nikss. Mirkli pēc tam pirmos punktus sava jaunā kluba rindās guva Ingus Jakovičs, bet pirmo puslaiku "VEF Rīga" noslēdza ar sešu punktu pārsvaru - 33:27.

Iepriekšējā abu komandu mačā, kas norisinājās oktobrī, rīdzinieki izbraukumā bija pārāki ar rezultātu 67:60.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties