05.08.2015. 15:35
Latvijas čempione basketbola „VEF Rīga” paziņojusi, ka pārtrauktas līgumsaistības ar 19 gadus veco centra spēlētāju Anžeju Pasečņiku. Šāds lēmums pieņemts pēc abpusējas piekrišanas.

"Paldies "VEF Rīga" klubam par ieguldīto darbu manī iepriekšējos gados,” kluba mājaslapā citēts Anžejs Pasečņiks. ”To visu es ļoti novērtēju. Tajā pašā laiku jutu, ka man ir vajadzīgs pamainīt savu apkārtējo vidi, lai progresētu un nobriestu gan kā spēlētājs, gan cilvēks. Tādējādi pēc kopīgas vienošanās ar klubu esam nolēmuši pārtraukt sadarbību, šķiroties draudzīgi. Noteikti turpināšu sekot līdzi Vefiņa gaitām un vēlu tam visu to labāko."

Pirmo reizi "VEF Rīga" sastāvā Anžejs Pasečņiks laukumā izgāja 2012.gada sākumā, kopumā kluba rindās pavadot vairāk nekā trīs gadus. "VEF Rīga" sastāvā Anžejs piedalījās 112 spēlēs, iegūstot pieredzi tādos turnīros kā Eiropas kauss un VTB Vienotā līga. "VEF Rīga" rindās Anžejs kļuva par trīskārtēju Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionu.

Pasečņiks veiksmīgi spēlēja Latvijas U18 izlases sastāvā 2013.gada Eiropas junioru čempionātā, kas notika Latvijā. Latvijas valstsvienība iekļuva U18 čempionāta labāko četru komandu skaitā, bet Anžejs tika iekļauts turnīra labāko spēlētāju simboliskajā pieciniekā. Pāris mēnešus vēlāk Pasečņiks startēja FIBA Eiropas U18 Zvaigžņu spēlē Slovēnijā.

Basketbolists bija pieteicies šī gada NBA draftam, taču īsi pirms tā izmantoja iespēju izņemt savu vārdu no drafta dalībnieku saraksta. Pēc NBA likumiem, ja dalība laicīgi atsaukta, ārzemnieki draftam var pieteikties trīs reizes. Kā vēsta VEF, aizvadītajā sezonā Rīgas komandas spēli regulāri vērojuši izlūki no NBA, kuri vēroja tieši Pasečņika sniegumu.

Jāpiezīmē, ka Grieķijas mediji pirms pāris dienām ziņoja par vietējās AEK komandas interesi par VEF jaunā centra spēlētāja piesaisti. Jāatgādina, ka "VEF Rīga" sastāvā starpsezonā ieradies jauns galvenais treneris - Karloss Frade -, par kura pirmajiem diviem sastāva papildinājumiem kļuva Kvins Makdauels un Ludvigs Hokansons, savukārt uz "Barcelona" devās Rodions Kurucs.

Izmantotie resursi:"VEF Rīga" pārtrauc sadarbību ar...aek pasecniksget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties