05.08.2015. 15:45
Latvijas čempionvienība «VEF Rīga» pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi sadarbību ar 19 gadus veco centru Anžeju Pasečņiku, trešdien ziņo basketbola kluba direktore Laila Spaliņa.

Pasečņiks «VEF Rīga» sastāvā debitēja 2012. gada sākumā, kopumā kluba rindās pavadot vairāk nekā trīs gadus. «VEF Rīga» rindās viņš piedalījās 112 spēlēs, spēlējot tādos turnīros kā Eiropas kauss un VTB Vienotā līga.

«VEF Rīga» rindās Pasečņiks kļuva par trīskārtēju Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionu.

«Paldies «VEF Rīga» klubam par ieguldīto darbu manī iepriekšējos gados. To visu es ļoti novērtēju. Tajā pašā laiku jutu, ka man ir vajadzīgs pamainīt savu apkārtējo vidi, lai progresētu un nobriestu gan kā spēlētājs, gan cilvēks,» izteicās Pasečņiks. «Tādējādi pēc kopīgas vienošanās ar klubu esam nolēmuši pārtraukt sadarbību, šķiroties draudzīgi.»

Pasečņiks pārstāvēja Latvijas U-18 izlasi 2013.gada Eiropas junioru čempionātā, kas notika Latvijā. Latvijas valstsvienība iekļuva U-18 čempionāta labāko četru komandu skaitā, bet centra spēlētājs tika iekļauts turnīra labāko spēlētāju simboliskajā pieciniekā.

Pāris mēnešus vēlāk Pasečņiks startēja FIBA Eiropas U-18 Zvaigžņu spēlē Slovēnijā.

Iepriekšējo sezonu laikā regulāri uz «VEF Rīga» spēlēm klātienē devās arī dažādi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu izlūki, kas vēroja tieši Pasečņika sniegumu, ziņo «VEF Rīga». Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties