05.08.2015. 16:10
Latvijas čempione basketbolā VEF Rīga pārtraukusi sadarbību ar 19 gadus veco centru Anžeju Pasečņiku, trešdien pavēstīja klubs.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

"Paldies klubam par ieguldīto darbu manī iepriekšējos gados. To visu es ļoti novērtēju. Tajā pašā laiku jutu, ka man ir vajadzīgs pamainīt savu apkārtējo vidi, lai progresētu un nobriestu gan kā spēlētājs, gan cilvēks. Tādējādi pēc kopīgas vienošanās ar klubu esam nolēmuši pārtraukt sadarbību, šķiroties draudzīgi. Noteikti turpināšu sekot līdzi VEF Rīga gaitām un vēlu tam visu to labāko," kluba mājaslapā citēts Pasečņiks.

Pasečņiks šo sezonu aizvadīja VEF Rīga, sastāva rotācijā izpelnoties vien epizodisku lomu. VTB Vienotās līgas turnīrā viņa rēķinā 22 spēles, kuru laikā vidēji gūti 3,6 punkti un izcīnītas 2,3 atlēkušās bumbas. Savukārt Eiropas kausa turnīrā viņš nospēlēja desmit mačus, katrā no tiem caurmērā iemetot 2,0 punktus un izcīnot 1,7 atlēkušās bumbas.

Savukārt Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīra 18 spēlēs basketbolists vidēji iemeta 3,2 punktus un izcīnīja 2,3 atlēkušās bumbas.

Vēl 2013.gadā Pasečņiks tika iekļauts Latvijā notikušā Eiropas U-18 čempionāta simboliskajā pieciniekā. Toreiz šo godu izpelnījās arī Kristaps Porziņģis.

Tāpat Pasečņiks bija pieteicies šī gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftam, tomēr jūnija vidū Latvijas sportists savu pieteikumu atsauca.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties