05.08.2015. 14:32

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pasečņiks sajutis nepieciešamību pamainīt savu apkārtējo vidi, lai progresētu un nobriestu gan kā spēlētājs, gan cilvēks. Tādēļ pēc kopīgas vienošanās ar klubu tika nolemts pārtraukt sadarbību, šķiroties draudzīgi, paskaidroja basketbolists. 

Pirmo reizi "VEF Rīga" sastāvā Pasečņiks laukumā izgāja 2012.gada sākumā, bet kopumā kluba rindās viņš pavadīja vairāk nekā trīs gadus. "VEF Rīgas" sastāvā Pasečņiks piedalījās 112 spēlēs, iegūstot pieredzi arī Eiropas kausa izcīņā un VTB vienotajā līgā. "VEF Rīga" sastāvā viņš kļuva par trīskārtēju Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionu.

Pasečņikam veiksmīgs starts bija Latvijas U-18 izlasē 2013.gada Eiropas junioru čempionātā Latvijā. Latvijas jaunieši iekļuva čempionāta četru labāko komandu skaitā, bet Pasečņiku iekļāva turnīra labāko spēlētāju pieciniekā. 

Iepriekšējās sezonās uz "VEF Rīga" spēlēm klātienē ieradās arī dažādi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu izlūki, lai vērotu tieši Pasečņika sniegumu, pavēstīja viņa līdz šim pārstāvētais klubs.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties