12.05.2013. 18:44
Latvijas Basketbola līgas finālsērijas otrajā spēlē šovakar panākumu svinēja pēdējo divu gadu čempionvienība «VEF Rīga».

«VEF Rīga» basketbolisti izbraukumā ar 69:42 pārspēja BK «Ventspils» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 12 punktiem bija Antans Kavaļausks, 11 punktus pievienoja Donāts Zavacks. Tikmēr "Ventspils" labā pa astoņiem punktiem guva Ronalds Zaķis un Jānis Timma.

Viesi jau pirmās ceturtdaļas vidū bija panākuši 11:2, bet pirmo ceturtdaļu pabeidza ar desmit punktu pārsvaru (19:9). Otrās ceturtdaļas sākumā «Vefiņam» bija jau +14 (23:9), bet lielajā pārtraukumā «rīdzinieki» devās ar 16 punktu pārsvaru (34:18). Trešajā ceturtdaļā «VEF Rīga» turpināja dominanci un desmitminūti uzvarēja ar 24:10, pirms pēdējās ceturtdaļas panākot graujošu rezultātu 58:28...

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē sestdien Saldū dramatiskā galotnē uzvaru ar 86:84 izrāva «Ventspils» komanda.

Sērijas nākamo spēļu norises laiks un vieta kļūs zināmi pēc «VEF Rīga» dalības VTB Vienotās līgas ceturtdaļfinālā pret Maskavas apgabala «Himki».

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga