23.05.2013. 21:26
«Aldaris» Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas trešajā spēlē šodien tikās pērnā gada čempioni «VEF Rīga» un BK «Ventspils».

Uzvaru ar rezultātu 74:72 izcīnīja «VEF Rīga» basketbolisti, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1. «Rīdzinieki» mača pēdējā ceturtdaļā atspēlējās no -10.

Spēle sākās līdzīgi un nevienai no komandām neizdevās iekrāt lielu punktu pārsvaru. «Vefiņš» panāca 10:7, vēlāk sekoja arī 14:14, bet pēc pirmās ceturtdaļas 16:15 par labu «Kurzemniekiem».

Otrajā ceturtdaļā vadību pārņēma «rīdzinieki» - 28:23, 30:25, bet, ejot lielajā pārtraukumā, «VEF Rīga» atradās vadībā ar 37:30.

Mača otrā puse iesākās ar laukuma saimnieku nelielu pārsvaru, bet viesi īsā laikā pietuvojās līdz -1, bet jau pēc brīža sekoja 41:41. Turpinājumā pēc Jāņa Timmas trejača «ventspilnieki» panāca 46:45 un arī palielināja pārsvaru līdz +6 (51:45), bet pēc spēlētām 30 minūtēm viesi bija vadībā ar 54:49.

Pēdējās ceturtdaļas vidū «Ventspils» pārsvars sasniedza +9 (62:53), bet četras minūtes pirms beigām 67:57. Pēdējās divas minūtes iesākās ar 69:63, bet tad «VEF Rīga» lielā mērā pateicoties Ērla Roulenda sniegumam panāca neizšķirtu 70:70.

Informācija tiks papildināta...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]