28.02.2013. 19:51
Basketbola klubs «VEF Rīga» VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) regulārā čempionāta spēlē šodien izbraukumā tikās pret Minskas «Cmoki» komandu.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Uzvaru ar rezultātu 85:74 izcīnīja «VEF Rīga» basketbolisti. Abu komandu pirmajā mačā Rīgā pārāki ar 98:73 bija «rīdzinieki».

Pirmā ceturtdaļa pagāja līdzīgā cīņā un viesiem izdevās iekrāt nelielu pārsvaru dažu punktu robežās, bet pēc spēlētām desmi minūtēm «VEF Rīga» bija vadībā ar 22:18.

Arī otrās ceturtdaļas pirmajā pusē viesi saglabāja vadību, bet pēc spēlētām trīs minūtēm 31:25, bet ceturtdaļas vidū pēc Ērla Roulenda diviem punktiem 33:25. Turpinājumā mājinieki spēja panākt neizšķirtu (35:35) un arī izvirzīties vadībā, bet «rīdzinieku» treneris Ramūns Butauts uzreiz pieprasīja minūtes pārtraukumu. Pirmā puslaikā izskaņā viesi atguva vadību un pēc otrās ceturtdaļas bija vadībā ar 44:41.

Spēles trešajā ceturtdaļā «Vefiņš» spēja panākt arī +9 (62:53), bet pirms pēdējām desmit minūtēm Rīgas komandai bija +13 (68:53). Mača pēdējā cēlienā viesi savas pozīcijas neatdeva. Ceturtdaļas vidū 73:66, vēlāk 78:68, 80:70, bet mača galarezultātā «VEF Rīga» svinēja uzvaru ar 85:74.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 19 punktiem bija Roulends.

«VEF Rīga» basketbolisti 16 aizvadītajos mačos izcīnījuši desmit uzvaras un piedzīvojuši sešus zaudējumus, tikmēr «Cmoki» komanda 16 spēlēs izcīnījusi vienu panākumu.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801