23.11.2014. 07:47
Latvijas vicečempioni VEF Rīga svētdien Kazaņā tiksies ar Eirolīgas cīņu praksi guvušo Unics un noslēgs trīs spēļu nedēļu pret Krievijas basketbola klubiem. VTB vienotās līgas spēle Tatarstānā sāksies plkst. 17 pēc Latvijas laika, un to tiešraidē varēs redzēt LTV7 televīzijā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Iepriekšējās divās šonedēļ aizvadītajās spēlēs VEF Rīga zaudēja, mājās piekāpjoties gan Maskavas CSKA basketbolistiem VTB līgā (72:87), gan Maskavas apgabala Himki Eiropas kausa izcīņas grupā (79:86). 

VEF Rīgai VTB līgā septiņās spēlēs ir trīs uzvaras, kas turnīra tabulā liedz pakāpties augstāk par 9.vietu. Kazaņā VEF Rīga spēlēs ceturto reizi un pretendēs uz pirmo uzvaru. VEF Rīgai kļuvis ierasts pirmajā puslaikā ļaut pretiniekiem iegūt būtisku pārsvaru, un vēlāk jau ir sarežģīti pacīnīties par uzvaru. Tikai ar maksimālu koncentrēšanos un pašatdevi visas spēles gaitā Latvijas klubam var pavērties iespēja sagādāt pretiniekiem turnīrā trešo zaudējumu. 

Uzdevums VTB līgā VEF Rīgai ir regulāro sezonu pabeigt labāko astoņniekā, lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā. VTB līgas regulārajā čempionātā 16 klubi izspēlē divus apļus, ar katru pretinieku tiekoties mājās un viesos. 2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties