13.09.2015. 14:09
Basketbola klubs "VEF Rīga" sestdien, 12. septembrī, pārbaudes spēlē Alītā zaudēja pieckārtējiem Lietuvas čempioniem "Lietuvos rytas" ar rezultātu 62:87 (17:22, 11:22, 23:26, 11:17). Pirmdien Karlosa Frades vīri spēlēs pret Paņevēžas "Lietkabelis" vienību.

Rīdzinieki Alītā ieradās bez vairākiem pamatsastāva vīriem, kuri sestdien aizvadīja svarīgas spēles valstsvienību sastāvos. Mareks Mejeris un Mārtiņš Meiers sasniedza Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu, bet meksikāņu spēlētājs Pako Kruss izcīnīja ceturto vietu Ameriku čempionātā.

Argentīnieša Marselo Nikolas trenētais Viļņas klubs galveno izrāvienu veica otrajā ceturtdaļā, puslaikā iegūstot 16 punktu vadību – 44:28. Turpinājumā “avīžnieki” nosargāja iniciatīvu, gūstot uzvaru ar 25 punktu pārsvaru – 87:62.

Kvins Makdauels (William&Mary) cīņu pabeidza ar 12 punktiem. Jānis Bērziņš pievienoja 11 punktus un sešas atlēkušās bumbas. Ludem Hākansonam 10 punkti, savukārt Hilje Rubio rēķinu papildināja ar astoņiem punktiem un deviņam izcīnītām bumbām zem groziem.

Alītas turnīrā piedalās arī pazīstamais Polijas klubs “Asseco Gdynia”, 2014. gada Lietuvas vicečempioni “Neptūnas Klaipeda”, Paņevēžas “Lietkabelis” un mājinieki “Dzūkija”.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222