29.11.2015. 16:18

, LSM.LV - Sports

"VEF Rīga" rindās rezultatīvākais bija Mārtiņš Meiers, kurš guva 17 punktus, bet Jānis Bērziņš sameta 15 punktus pretinieku grozā un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas zem groziem. Pa 11 punktiem guva Mareks Mejeris un Fransisko Kruss, bet Kvins Makdauels guva 10 punktus.

Tbilisi komandā 22 punktus guva ukrainis Konstantīns Aņikienko, bet Pjerija Henrijs sameta 18 punktus.

Spēles sākumā viesiem pārsvaru iekrāt vēl neizdevās un pēc pirmās ceturtdaļas "VEF Rīga" bija iedzinējos ar 18:21, taču otrajā ceturtdaļā viņi pārņēma iniciatīvu un pēc puslaika jau bija priekšā ar 46:39. Arī pēc atpūtas labāk spēlēja Latvijas klubs, strauji palielinot pārsvaru, kurš spēles beigu daļā tuvojās 30 punktiem.

"VEF Rīga" šosezon VTB līgā izcīnījusi trīs uzvaras desmit mačos, kas Karlosa Frades trenēto komandu ierindo 13. vietā 16 komandu konkurencē. "Vita" cieta desmito neveiksmi desmit spēlēs un ir pēdējā vietā, paliekot vienīgā komanda, kurā šosezon nav tikusi pie uzvaras.

Nākamo spēli VTB Vienotajā līgā "VEF Rīga" aizvadīs 7. decembrī, kad mājās uzņems līgas favorītus Maskavas CSKA.