09.05.2015. 16:10
VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā Rīgā, “Daugavas” sporta namā, meiteņu grupas pusfinālā rangu tabulas līderes BJBS “Rīga /Rīdzene” basketbolistes ar 78:53 pārspēja Valmieras komandu, bet Rīgas 3.BJSS (3.vieta pamatturnīrā) negaidīti pārliecinoši pārspēja BK “Kolibri”/47.vsk. (2.) – 72:36. Svētdien, 10.maijā, plkst.11 pusfināla zaudētājas cīnīsies par bronzas medaļām, bet uzvarētājs plkst.15 izspēlēs finālu. Spēles translēs sportacentrs.com.

Pirms dažām nedēļām pamatturnīrā “Kolibri” pārspēja 3.BJSS ar 61:47. Taču finālturnīrā “Kolibri” nevar palīdzēt smagu savainojumu guvusī valstsvienības dalībniece Kate Krēsliņa, savukārt 3.BJSS komanda bija izdarījusi secinājumus un pusfināla maču aizvadīja daudz labāk. Cīņā pie groziem 3.BJSS meitenes bija pārākas ar 48-39, bet trīspunktnieku statistika bija daiļrunīga: 7/20 pret 1/23. Jau otrajā ceturtdaļā iezīmējās 3.BJSS komandas pārsvars, kas otrajā puslaikā kļuva ļoti iespaidīgs.

Uzvarētājām Vinetai Bīriņai 18 punktu un 12 atlēkušo bumbu, Sindijai Kudulei 13 punktu, 8 rezultatīvās piespēles, 7 atlēkušās bumbas, Laurai Grabei 12, Ievai Spīgulei 11. Zaudētājām Paula Lūķe guva 10 punktus.

Spēlē BJBS “Rīga/Rīdzene” – Valmiera uzvarētājām Dignai Strautmanei 20+19 atlēkušās, Martai Bergmanei 16, Kristiānai Sprudzānei 11, Paulai Strautmanei 8 (11 atl., 11 piespēles). Zaudētājām Ivanda Hudjakova guva 16, Sabīne Broša 13 punktus.