01.05.2015. 21:49
VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionāta finālturnīros Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, aizvadīta pirmā spēļu diena U13 grupās (2002.dzimšanas gads) meitenēm un puišiem, un jau zināmi pirmie pusfināla dalībnieki. Sestdien notiks apakšgrupu turnīru pēdējās spēles un pusfināli, svētdien – cīņas par medaļām. 

U13, meitenes. A apakšgrupā ar divām uzvarām turnīru sākušas pamatturnīra uzvarētājas BJBS „Rīga/Jugla” basketbolistes, tikpat kā jau nodrošinot vietu pusfinālā. Uz otro vietu labākās izredzes ir Daugavpils komandai (4.), kas pārliecinoši ar 60:15 pārspēja Ventspils „Spars” basketbolistes (5.).

B apakšgrupā divas pusfinālistes jau zināmas – pa divām uzvarām pirmajā dienā izcīnīja BJBS „Rīga/Rīdzene” (2.) un Saldus komanda (6.), kas izšķirošo uzvaru izcīnīja pār 3.BJSS (3.) – 43:35.

U13, puiši. A apakšgrupā divas uzvaras izcīnīja BJBS „Rīga/Rīdzene/Errea” (1.vieta sezonas kopvērtējumā). Cīņā par otro vietu „Ķeizarmežs/Sarkandaugava” (4.) pārspēja  BJBS „Rīga/A.Kraukļa VEF BS” (5.) ar 52:43.

B apakšgrupā spēlē par pirmo vietu sacentās divas BJBS „Rīga/DSN” komandas – trenera Ralfa Stašāna vadītā vienība (3.) ar 35:32 pieveica Latvijas basketbola leģendas Imanta Pļaviņa trenētos puišus (2). Uzvarētāji jau nodrošinājuši tiesības spēlēt pusfinālā, bet zaudētāji par otro vietu sestdien cīnīsies ar BJBS „Rīga/Jugla” (6.).

Ogrē turnīrā par 9.-14.vietu sešas komandas cīnās par četrām ceļazīmēm uz 1.divīzijas turnīru U14 grupā 2015./2016.gada sezonā. Pēc pirmās dienas pa divām uzvarām divās spēlēs ir Liepājas (10.vieta sezonas kopvērtējumā) un BS „Ogre” (14.) komandām, pa vienai - BJBS „Rīga/Pārdaugava” (9.) un Līvānu komandai (11.), bet abās spēlēs zaudējuši Krāslavas (12.) un Talsu (13.) basketbolisti.

Spēļu rezultāti un punktu guvēji – basket.lv attiecīgās grupas turnīra sadaļā.

Seko un uzzini pirmais:Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties