01.10.2016. 20:45

Rīdzinieki izbraukumā pārspēja “Jēkabpils” basketbolistus ar 92:61. Kaspars Vecvagars otrajā ceturtdaļā devās garāmgājienā, pēc kontakta ar pretinieku guva kājas savainojumu un nevarēja paša spēkiem atstāt laukumu. Līdz sadursmes brīdim spēlētājs laukumā pavadīja 06:46 minūtes, kuru laikā guva septiņus punktus, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un ieguva +/- rādītāju 9.

VEF nekomentēja ziņas par medicīnisko pārbaužu termiņiem un savainojuma nopietnību. “Kluba ārsts uzreiz pēc negadījuma informēja par notikušo. Plašāku informāciju sniegsim brīdī, kad kļūs zināmi medicīnisko pārbaužu rezultāti,” teica Spaliņa.

Kaspars Vecvagars Rīgas klubam pievienojās 2016. gada vasarā. Pirms tam saspēles vadītājs aizvadīja sešas sezonas Kauņas “Žalgira” sistēmā, šajā laikā divas reizes atveseļojoties pēc krustenisko saišu plīsuma.

Vecvagars ir vienīgais Latvijas basketbolists, kuram izdevies izcīnīt medaļas gan ar U18, gan U20 izlasi. Pirms trīs gadiem viņš ar lauztu roku spēlēja Eiropas U20 čempionāta finālā Tallinā, vēlāk tiekot iekļauts turnīra simboliskajā pieciniekā.

Rīgas VEF nākamo spēli “Olybet LBL” aizvadīs 12. oktobrī, izbraukumā Slokā sacenšoties pret Arņa Vecvagara trenēto “Jūrmala/Fēnikss” vienību. Pirms tam, 8. oktobrī, rīdziniekus gaida VTB līgas izbraukuma spēle pret “Khimki” komandu.