10.07.2014. 13:24
Latvijas basketbola vicečempione Rīgas VEF noskaidrojusi savu pretinieci Eirolīgas kvalifikācijā, un izloze lēma, ka rīdzinieki tiksies ar Francijas otro spēcīgāko klubu "Strasbourg", Pāra uzvarētāja kvalifikācijas pusfinālā spēlēs pret ASVEL un atlases cikla mājinieces Ostendes "Telenet" dueļa veiksminieci.

Kvalifikācijas izlozē astoņas dalībnieces papildus tika sadalītas četros grozos. Pirmajā grozā tika izsētas Kazaņas "Unics" un VEF, kurs attiecīgi varēs viena pret otru tikties vienīgi atlases finālā. Rīgas VEF izlozē nokļuva otrajā zarā un tiksies ar Francijas vicečempioni "Strasbourg", kas aizvadītajā sezonā finālsērijā ar 0-3 atzina "Limoges" pārākumu.

Ja VEF pārvarēs ceturtdaļfināla barjeru, nākamajā kārtā pretī stāsies cits Francijas klubs Lionas ASVEL vai arī Beļģijas "Telenet". Kvalifikācijas turnīrs no 23. līdz 26. septembrim notiks Ostendē. Pirms gada VEF kvalifikācijas pirmajā kārtā piekāpās Viļņas "Lietuvos Rytas" (71:80), bet 2011. gadā ar rezultātu 60:82 atzina Berlīnes "Alba" pārākumu.

Komanda 1 Komanda 2
Unics (Krievija) Zielona Gora (Polija)
Hapoel J (Izraēla) Nymburk (Čehija)
VEF (Latvija) Strasbourg (Francija)

Informācija tiks papildināta ar Eirolīgas grupu izlozes rezultātiemAglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties