13.03.2012. 21:00
Otrdienas vienīgā Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēle noslēgusies ar vieglu VEF uzvaru. Čempioni Olimpiskajā Sporta centrā neatstāja nekādus variantus "Turībai" – 84:61.

Spēles pirmais puslaiks izdevās visnotaļ līdzīgs – studenti pēc nospēlētām 20 minūtēm no krietni spēcīgākās pretinieces atpalika tikai septiņus punktus – 31:38.

Kā jau tas nereti gadās, otrajā puslaikā viss nostājās savās vietās, un VEF uzvarēja ar rezervīti – 84:61. VEF sastāvā 16 punkti Sandim Valteram, kurš realizēja četrus no sešiem tālmetieniem. Savukārt zaudētāju sastāvā 18 punkti Matīsam Rudmiezim.

VEF šovakar izcīnīja 12. uzvaru 13 spēlēs, saglabājot ilgi iesildīto 2. vietu. Līdere ir "Ventspils" (12-0), kas vienīgā šosezon vēl nav izjutusi zaudējumu rūgtumu. "Turībai" deviņas uzvaras un 14 zaudējumi, kas dod 7. vietu deviņu komandu konkurencē.

Turība – VEF 61:84 (18:21, 13:17, 20:29, 10:17)Turība: Rudmiezis 18, Mednis 9, Kalniņš 6, Pīternieks 6, Sokolovs 5, Strauss 5, Dilevka 4, Bēts 3, Šteinbergs 3, Vīņauds 2,VEF: Valters 16, Beilijs 13, K. Bērziņš 11, Bertāns 9, Jahovičs 7, Pļavnieks 7, Zavacks 7, J. Bērziņš 6, Kavaļausks 6, Žvīgurs 2,

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība