11.11.2013. 09:02
Vācijas 1. bundeslīgas čempionātā rokasbumbā Evara Klešnika pārstāvētais HSG "Wetzlar" guva uzvaru Magdeburgā pār vienu no spēcīgākajām līgas komandām un pār vienu no titulētākajiem bijušās VDR klubiem SC "Magdeburg" - 28:27.

Pirmajā puslaikā Magdeburgas komandai vienreiz bija četru vārtu pārsvars (12:8) un mājinieki laikam īpaši neuztraucās par to, ka līdz pārtraukumam tas saruka uz pusi - 14:12. Bet vajadzēja...Viesi pirmo reizi izvirzījās vadībā 38. minūtē (19:18), bet tad divreiz panāca triju vārtu pārsvaru (23:20 un 24:21). Priekšpēdējā minūtē Magdeburgas komanda beidzot izlīdzināja rezultātu (27:27), tomēr pēdējais vārds spēlē piederēja Veclārai - 48 sekundes pirms beigām Jenss Tīdke guva vārtus un viesi nosargāja minimālo pārsvaru - 28:27. Pēdējās 10 spēlēs Veclāra jau 6. reizi uzvar Magdeburgas komandu un interesanti, ka arī pagājušajā sezonā Magdeburgā tika gūta uzvara (savā laukumā - zaudējums).Evars Klešniks šoreiz vārtus neguva, taču bija viens no savas komandas balstiem aizsardzībā (nopelnīja arī divus noraidījumus).

Ģirta Lilienfelda (nespēlē rokas savainojuma dēļ) un Aivja Jurdža pārstāvētais ThSV "Eisenach" viesos ar 23:35 (12:17) piekāpās vienai no līderēm "Frisch auf Goppingen". Jurdža rēķinā 5 gūti vārti.

Turnīra tabulā Veclāras komanda pēc uzvaras Magdeburgā pakāpās uz 12. vietu (10 punkti). Aizenahas komandai ir uz pusi mazāk punktu (5) un tā atkal noslīdēja vienu vietu zem izkrišanas robežas - 17. vieta.