08.09.2013. 20:53
Pirmo uzvaru Vācijas 1. bundeslīgas čempionātā rokasbumbā guva Evara Klešnika pārstāvētais HSG "Wetzlar" - 31:21 savā laukumā pār TuS "N-Lubbecke". Klešniks šoreiz vārtus neguva, toties paveica labu darbu aizsardzībā.

Mājinieki jau pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 18:12, bet kad otrā puslaika vidū viņi sasniedza 10 vārtu pārsvaru (25:15), tad par spēles iznākumu vairs nebija nekādu šaubu. Evars Klešniks šoreiz palika bez gūtiem vārtiem, toties labi spēlēja aizsardzībā. Kas met bumbas pretinieku vārtos, bija arī bez Evara - 8 vārtus guva Fāts, bet vēl trim Veclāras spēlētājiem (Tonnesenam, Reihmanam un Laudam) ir pa 5 gūtiem vārtiem. Slavenais Ivano Baličs guva divus vārtus.Pēc trim spēļu kārtām ar punktiem ir abas mūsu handbolistu pārstāvētās komandas Vācijas 1. bundeslīgā. Atgādināšu, ka sestdien neizšķirti ar TBV "Lemgo" savā laukumā nospēlēja ThSV "Eisenach", bet Aivis Jurdžs guva 7 vārtus.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029