13.09.2014. 17:56
Trešo uzvaru Vācijas rokasbumbas 1. bundeslīgas čempionāta spēlē guva Evara Klešnika pārstāvētais HSG "Wetzlar" - 5. kārtas spēlē Hamburgā ar 31:28 pārspēts 2011. gada Vācijas čempions HSV "Hamburg".

Par spēles spraigumu liecina kaut vai tas, ka tikai četras reizes kādai no komandām izdevās panākt triju vārtu pārsvaru, turklāt trešā reize bija 2 minūtes un 19 sekundes pirms beigām, bet ceturtā - 6 sekundes pirms beigām. Pirmie triju vārtu pārsvaru 19. minūtē guva viesi, taču pirmo puslaiku savā labā ar 15:14 pabeidza laukuma saimnieki. Pēc 42 nospēlētām minūtēm pirmo reizi triju vārtu pārsvaru guva Hamburgas komanda - no 17:18 panāca 20:17, taču trīs gūti vārti pēc kārtas lūzumu spēles gaitā par labu mājiniekiem neatnesa. 50. minūtē Veclāras komanda panāca neizšķirtu - 25:25, bet tieši 7 minūtes pirms beigām - 27:25 savā labā. Kad līdz spēles beigām bija nedaudz mazāk par trim minūtēm, bet rezultāts 29:27, mājinieki palika mazākumā, taču pamanījās nopelnīt 7 m soda metienu. Hosē Ombradoss atvairīja Hansa Lindberga raidījumu no 7 m atzīmes, bet Tobiass Hāns 2.19 pirms beigām panāca 30:27 Veclāras komandas labā. Viss bija izšķirts. Veclāras komandai tā bija tikai 4. uzvara pār Hamburgu 24 spēlēs. Evara Klešnika rēķinā - vieni vārti un labs darbs aizsardzībā.Veclāras komandai ir 6 punkti piecās spēlēs un vieta turnīra tabulas vidū - kura tieši, to zināsim pēc svētdienas spēlēm. Savu nākamo maču Veclāras komanda aizvadīs 27. septembrī Melzungenā.

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131